Zprávy

AKTUÁLNĚ: Černá hodinka na chomutovských silnicích!!! Čtyři nehody vynesly několikero zranění

Reklama

Chomutov – Celé to zní jako špatně napsaný filmový scénář. Během pouhých pětaosmdesáti minut došlo na silnicích Chomutovska ke čtyřem dopravním nehodám. Podle prvních informací jsou u všech hlášená zranění, zatím ale není známo, jakého rozsahu. Bohužel, kromě „běžnějších" ťukanců vyšetřují policisté také automobilem sraženou holčičku či nabouraný autobus s cestujícími.

policie148

1/

K prvnímu případu vyjížděla „dopravka" v 13.51 hodin na Písečnou. Děvčátko předškolního věku tady údajně vběhlo do vozovky a narazilo do boku jedoucího automobilu. K nehodě mělo dojít u kruhového objezdu. Rodiče holčičku odvezli okamžitě po srážce na vyšetření do nemocnice.

2/

Další bouračka byla nahlášená o třicet osm minut později (14.29 hodin). Dva kilometry za Českými Hamry ve směru na Vejprty havaroval linkový autobus ze šesti cestujícími. „Vozidlo sjelo ze silnice a narazilo do stromu. Řidič autobusu utrpěl zranění zatím neznámého rozsahu, na ošetření byli převezeni i cestující," uvádí policejní mluvčí Alena Bartošová.

3/

Čas 14.48, ulice Na Příkopech, dopravní nehoda dvou osobáků. „Tady došlo ke střetu osobního vozidla Peugeot 106 a Fiatu. Řidič peugeotu narazil zezadu do na křižovatce stojícího fiatu, sám pak byl po kolizi zraněn. Ani v tomto případě není rozsah poranění zatím znám," uvádí mluvčí.

4/

Časově poslední nehoda se udála na silnici 1/13, zhruba jeden kilometr za Málkovem ve směru na Chomutov. A opět zde došlo k nabourání zezadu. „Osobní automobil fiat narazil do vozidla hyundai před sebou. Podle prvotních informací utrpěl řidič fiatu zranění, stejně jako v předchozích případech zatím ale nevíme, v jaké míře," vysvětluje Bartošová.

Alkohol nebyl

U všech zúčastněných (samozřejmě kromě malé holčičky) byla okamžitě po nehodě provedena dechová zkouška na alkohol, žádný z řidičů před jízdou nepil. Okolnosti karambolů nyní policisté vyšetřují, v některých případech se může jednat například o nedodržení bezpečné vzdálenosti, nepozornost, vyloučena ale není ani zdravotní indispozice šoféra (nehoda u Českých Hamrů).

Doporučené články

Sport

 • 28. listopad 2016

  Ústecký kraj - Jezdci závodů do vrchu se letos naposledy setkali. V sobotu 26. listopadu proběhlo v mostecké Carbonia aréně vyhlášení sezony Triola Cup 2016. Jezdci měli ještě naposledy možnost změřit své schopnosti za volantem, tentokrát na motokárách.

 • 26. listopad 2016

  Most - Volné jízdy vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu pro veřejnost The Most Winter Challenge pokračují dvěma termíny v prosinci.

 • 24. listopad 2016

  Chomutov - Hlavní cíl letošní zimní sezony – splnění limitu na seniorské mistrovství světa – se Tomášovi Frantovi nakonec podařilo splnit. V rakouském Grazu zaplaval 200 metrů znak za 1:53,69 a splnil dokonce ten přísnější limit, který mu zajišťuje letenku do kanadského Windsoru na mistrovství světa. Na to se vydá společně se stálicí české výpravy Simonou Baumrtovou, která úspěšně otestovala formu na Českém poháru v Brně.

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.

 • 16. listopad 2016

  Litoměřice - Litoměřická porodnice nově nabízí dva způsoby, kterými si mohou rodičky ulevit od porodních bolestí. Jde o již déle praktikovanou epidurální analgezii a nově také o podání entonoxu, někdy známého jako „rajský plyn“.

 • 14. listopad 2016

  ČR - V pondělí 14. listopadu 2016 nastal největší úplněk za posledních 68 let. Měsíc v úplňku dosáhne na obloze rekordního průměru a jasu - bude o 14 % větší ve svém průměru a o 30 % jasnější. Poslední takový měsíční superúplněk nastal 26. ledna 1948 a další takový nastane až 25. listopadu 2034. Poměrně velký superúplněk máme ale v paměti z roku 2011.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×