Zprávy

AKTUÁLNĚ: Černá hodinka na chomutovských silnicích!!! Čtyři nehody vynesly několikero zranění

Reklama

Chomutov – Celé to zní jako špatně napsaný filmový scénář. Během pouhých pětaosmdesáti minut došlo na silnicích Chomutovska ke čtyřem dopravním nehodám. Podle prvních informací jsou u všech hlášená zranění, zatím ale není známo, jakého rozsahu. Bohužel, kromě „běžnějších" ťukanců vyšetřují policisté také automobilem sraženou holčičku či nabouraný autobus s cestujícími.

policie148

1/

K prvnímu případu vyjížděla „dopravka" v 13.51 hodin na Písečnou. Děvčátko předškolního věku tady údajně vběhlo do vozovky a narazilo do boku jedoucího automobilu. K nehodě mělo dojít u kruhového objezdu. Rodiče holčičku odvezli okamžitě po srážce na vyšetření do nemocnice.

2/

Další bouračka byla nahlášená o třicet osm minut později (14.29 hodin). Dva kilometry za Českými Hamry ve směru na Vejprty havaroval linkový autobus ze šesti cestujícími. „Vozidlo sjelo ze silnice a narazilo do stromu. Řidič autobusu utrpěl zranění zatím neznámého rozsahu, na ošetření byli převezeni i cestující," uvádí policejní mluvčí Alena Bartošová.

3/

Čas 14.48, ulice Na Příkopech, dopravní nehoda dvou osobáků. „Tady došlo ke střetu osobního vozidla Peugeot 106 a Fiatu. Řidič peugeotu narazil zezadu do na křižovatce stojícího fiatu, sám pak byl po kolizi zraněn. Ani v tomto případě není rozsah poranění zatím znám," uvádí mluvčí.

4/

Časově poslední nehoda se udála na silnici 1/13, zhruba jeden kilometr za Málkovem ve směru na Chomutov. A opět zde došlo k nabourání zezadu. „Osobní automobil fiat narazil do vozidla hyundai před sebou. Podle prvotních informací utrpěl řidič fiatu zranění, stejně jako v předchozích případech zatím ale nevíme, v jaké míře," vysvětluje Bartošová.

Alkohol nebyl

U všech zúčastněných (samozřejmě kromě malé holčičky) byla okamžitě po nehodě provedena dechová zkouška na alkohol, žádný z řidičů před jízdou nepil. Okolnosti karambolů nyní policisté vyšetřují, v některých případech se může jednat například o nedodržení bezpečné vzdálenosti, nepozornost, vyloučena ale není ani zdravotní indispozice šoféra (nehoda u Českých Hamrů).

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×