Zprávy

AKTUÁLNĚ: Černá hodinka na chomutovských silnicích!!! Čtyři nehody vynesly několikero zranění

Reklama

Chomutov – Celé to zní jako špatně napsaný filmový scénář. Během pouhých pětaosmdesáti minut došlo na silnicích Chomutovska ke čtyřem dopravním nehodám. Podle prvních informací jsou u všech hlášená zranění, zatím ale není známo, jakého rozsahu. Bohužel, kromě „běžnějších" ťukanců vyšetřují policisté také automobilem sraženou holčičku či nabouraný autobus s cestujícími.

policie148

1/

K prvnímu případu vyjížděla „dopravka" v 13.51 hodin na Písečnou. Děvčátko předškolního věku tady údajně vběhlo do vozovky a narazilo do boku jedoucího automobilu. K nehodě mělo dojít u kruhového objezdu. Rodiče holčičku odvezli okamžitě po srážce na vyšetření do nemocnice.

2/

Další bouračka byla nahlášená o třicet osm minut později (14.29 hodin). Dva kilometry za Českými Hamry ve směru na Vejprty havaroval linkový autobus ze šesti cestujícími. „Vozidlo sjelo ze silnice a narazilo do stromu. Řidič autobusu utrpěl zranění zatím neznámého rozsahu, na ošetření byli převezeni i cestující," uvádí policejní mluvčí Alena Bartošová.

3/

Čas 14.48, ulice Na Příkopech, dopravní nehoda dvou osobáků. „Tady došlo ke střetu osobního vozidla Peugeot 106 a Fiatu. Řidič peugeotu narazil zezadu do na křižovatce stojícího fiatu, sám pak byl po kolizi zraněn. Ani v tomto případě není rozsah poranění zatím znám," uvádí mluvčí.

4/

Časově poslední nehoda se udála na silnici 1/13, zhruba jeden kilometr za Málkovem ve směru na Chomutov. A opět zde došlo k nabourání zezadu. „Osobní automobil fiat narazil do vozidla hyundai před sebou. Podle prvotních informací utrpěl řidič fiatu zranění, stejně jako v předchozích případech zatím ale nevíme, v jaké míře," vysvětluje Bartošová.

Alkohol nebyl

U všech zúčastněných (samozřejmě kromě malé holčičky) byla okamžitě po nehodě provedena dechová zkouška na alkohol, žádný z řidičů před jízdou nepil. Okolnosti karambolů nyní policisté vyšetřují, v některých případech se může jednat například o nedodržení bezpečné vzdálenosti, nepozornost, vyloučena ale není ani zdravotní indispozice šoféra (nehoda u Českých Hamrů).

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×