Zprávy

Domácí násilí naruby aneb Když žena mužům vládne: „Přijeďte prosím, bije mě manželka…“

Reklama

Chomutov – Hned dva kuriózní případy obdobného ražení řešili v uplynulých dnech chomutovští strážníci. V obou se jednalo o naléhavé volání o pomoc, v obou hrála roli agrese a alkohol, v obou byla útočníkem žena.

napadenymuz148

„Své manželky se bojím"

Poprvé si strážníky přivolal ve večerních hodinách sedmdesátiletý senior. „Když motohlídka dorazila na místo, napadený muž uvedl, že ho zbila jeho o třináct let mladší manželka. Při fyzickém ataku od své alkoholem opojené polovičky utržil několik podlitin a také pořádnou bouli na hlavě. Nešťastník se zároveň svěřil, že to rozhodně není první incident. Bojí se, a proto chce podat trestní oznámení. Policisté muži poradili, aby nejprve zašel k lékaři a poté i se zprávou na služebnu PČR," uvádí mluvčí strážníků Vladimír Valenta.

„Vzala na mě židli"

K další rodinné roztržce vyráželi muži zákona o pár dní později. Sled událostí byl v tomto případě následující, alkohol, hádka, strkanice, židle na hlavě. „Strážníky zavolal devětačtyřicetiletý muž z Klášterce nad Ohří, pobývající toho času v Borové ulici. Při šetření uvedl, že se svoji přítelkyní vypili dohromady šest piv a dvě láhve vína, poté se mezi nimi strhla hádka, která dopadla tak, že družka udeřila partnera po hlavě," líčí Valenta a závěrem dodává, „poslechnout si verzi také o dvacet let mladší ženy se nepodařilo, v době našeho příjezdu již v bytě nebyla."

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×