Zprávy

Domácí násilí naruby aneb Když žena mužům vládne: „Přijeďte prosím, bije mě manželka…“

Reklama

Chomutov – Hned dva kuriózní případy obdobného ražení řešili v uplynulých dnech chomutovští strážníci. V obou se jednalo o naléhavé volání o pomoc, v obou hrála roli agrese a alkohol, v obou byla útočníkem žena.

napadenymuz148

„Své manželky se bojím"

Poprvé si strážníky přivolal ve večerních hodinách sedmdesátiletý senior. „Když motohlídka dorazila na místo, napadený muž uvedl, že ho zbila jeho o třináct let mladší manželka. Při fyzickém ataku od své alkoholem opojené polovičky utržil několik podlitin a také pořádnou bouli na hlavě. Nešťastník se zároveň svěřil, že to rozhodně není první incident. Bojí se, a proto chce podat trestní oznámení. Policisté muži poradili, aby nejprve zašel k lékaři a poté i se zprávou na služebnu PČR," uvádí mluvčí strážníků Vladimír Valenta.

„Vzala na mě židli"

K další rodinné roztržce vyráželi muži zákona o pár dní později. Sled událostí byl v tomto případě následující, alkohol, hádka, strkanice, židle na hlavě. „Strážníky zavolal devětačtyřicetiletý muž z Klášterce nad Ohří, pobývající toho času v Borové ulici. Při šetření uvedl, že se svoji přítelkyní vypili dohromady šest piv a dvě láhve vína, poté se mezi nimi strhla hádka, která dopadla tak, že družka udeřila partnera po hlavě," líčí Valenta a závěrem dodává, „poslechnout si verzi také o dvacet let mladší ženy se nepodařilo, v době našeho příjezdu již v bytě nebyla."

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×