Zprávy

Domácí násilí naruby aneb Když žena mužům vládne: „Přijeďte prosím, bije mě manželka…“

Reklama

Chomutov – Hned dva kuriózní případy obdobného ražení řešili v uplynulých dnech chomutovští strážníci. V obou se jednalo o naléhavé volání o pomoc, v obou hrála roli agrese a alkohol, v obou byla útočníkem žena.

napadenymuz148

„Své manželky se bojím"

Poprvé si strážníky přivolal ve večerních hodinách sedmdesátiletý senior. „Když motohlídka dorazila na místo, napadený muž uvedl, že ho zbila jeho o třináct let mladší manželka. Při fyzickém ataku od své alkoholem opojené polovičky utržil několik podlitin a také pořádnou bouli na hlavě. Nešťastník se zároveň svěřil, že to rozhodně není první incident. Bojí se, a proto chce podat trestní oznámení. Policisté muži poradili, aby nejprve zašel k lékaři a poté i se zprávou na služebnu PČR," uvádí mluvčí strážníků Vladimír Valenta.

„Vzala na mě židli"

K další rodinné roztržce vyráželi muži zákona o pár dní později. Sled událostí byl v tomto případě následující, alkohol, hádka, strkanice, židle na hlavě. „Strážníky zavolal devětačtyřicetiletý muž z Klášterce nad Ohří, pobývající toho času v Borové ulici. Při šetření uvedl, že se svoji přítelkyní vypili dohromady šest piv a dvě láhve vína, poté se mezi nimi strhla hádka, která dopadla tak, že družka udeřila partnera po hlavě," líčí Valenta a závěrem dodává, „poslechnout si verzi také o dvacet let mladší ženy se nepodařilo, v době našeho příjezdu již v bytě nebyla."

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×