Zprávy

Krkavčí matka zmlátila svoji dvouletou holčičku na ulici: „Nikdy jsem tě nechtěla a nechci tě ani teď“

Reklama

Chomutov – Smutný příběh se odehrál před pár dny u restaurace Luna v blízkosti Jiráskovy ulice. Po páté hodině odpolední vyjížděla hlídka strážníků na základě telefonického oznámení, prý tady mladá žena bije malé děvčátko.

policie317Zlost po hádce s přítelem

Když strážníci dorazili na udané místo, ukázali svědci události na ženu, která stála opodál. „Jednatřicetiletá matka téměř dvouleté holčičky byla velice rozrušená. Prý se pohádala se svým přítelem, a to v ní vybičovalo zlost," uvádí mluvčí chomutovských strážníků Vladimír Valenta. „Nervově labilní žena také uvedla, že dceru nikdy nechtěla a ani nadále ji nechce," podotýká ještě policista.

Obě musely k lékaři

Zasahující hlídka přivolala k případu republikové kolegy a dojela pro sociální pracovnici. Ta rozhodla, že dítě musí okamžitě do nemocnice na kontrolu. „Strážníci je poté všechny odvezli k lékaři, ten mimo jiné zjistil, že dítě je silně opruzené," líčí Valenta a závěrem dodává, „matka i s holčičkou zůstane po nějakou dobu v nemocnici, podle slov lékaře se žena alespoň naučí základům péče o dítě. Samozřejmostí je, že nyní bude rodina pod drobnohledem odboru sociálních věcí."

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×