Zprávy

„To projedeš, nám jenom došel benzín“

Reklama

Chomutov – Tak přesně těmito slovy povzbudil spolujezdec pod mostem uvízlého fordu řidiče Škody Felicie. Ten váhal. Množství v ďolíku nahrnuté vody nebudilo důvěru. Valná většina aut to otáčela. Netroufla si. Zastavil i trolejbus. Projet téměř metr hluboký „brod" se rozhodli jen ti nejodvážnější. Nakonec, po „dobré" radě vyjela i felda.

potopatitul287

Zrádná vodní past

Který chomutovský úsek silnice popisujeme? Ulice Čelakovská, na ní navazující Cihlářská, podjezd pod železničním a silničním mostem (u vlakové zastávky Chomutov – město). Čas: 19 hodin. Nečekaný příval deště prostor pod mostem doslova zatopil. A to nejen silnici, voda se proudem valila i po obou chodnících. Kdo to tam při dešti zná a má menší auto, neriskoval.

Konec minipříběhu

A jak dopadla v úvodu zmiňovaná felicia? Vyrazila na plný plyn, projela, ovšem pouze na druhý „břeh". Tam musel řidič zastavit. Z motoru se kouřilo, přední „SPZka" dlouho visela na půl žerdi, aby nakonec odplavala. Těžko říci, co se v této chvíli posádce honilo hlavou, v každém případě majiteli auta přejeme, aby bylo v pořádku.

potopaa287

potopab287

potopac287

potopad287

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×