Zprávy

I tací řidiči jsou na našich silnicích…

Reklama

Chomutovsko - Stále se divíme, kolik dopravních nehod se kolem nás děje. Fotografie, na které není nic vidět, byla pořízena dnes, pár minut po půl osmé večer na koridoru při cestě z Mostu do Chomutova. Hustý dešťový příval během několika málo chvilek totálně zneviditelnil cestu, dál jak na dvacet metrů jste nedohlédli.

bourkanakoridoru277

Světla na autě pouze na ozdobu

Stěrače nestíhají a to jedou na plný výkon. Všechna auta zákonitě zpomalují, jede se maximálně šedesát, sedmdesát, a i to už je vzhledem k obrovskému množství vody, valící se silnicí, poměrně nebezpečné. A nyní si představte, kterak vás zleva míjí bílá, s okolním počasím totálně splývající, dodávka. Ve zpětném zrcátku nebyla vidět a není vidět ani před autem. NESVÍTÍ. Prosviští kolem vás, mrknete na vlastní tachometr a odhadnete tak lehce přes kilo, ohodí vaše přední okno a vy pouze tušíte, že tam někde je.

Kaskadér nebo idiot?

Tak přesně toto jsou momenty, kdy si člověk pouze povzdechne, nevěřícně zakroutí hlavou a při pohledu na řidiče kaskadéra (buďme slušní) se pomalu přestává divit velkému množství bouraček na našich silnicích.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×