Zprávy

Dopravní nehoda v Málkově: Pětašedesátiletý cyklista skončil po střetu se seatem v chomutovské nemocnici

Reklama

Málkov – Jak jsme vás zhruba před dvěma hodinami informovali na našem facebooku, u obce Málkov došlo k vážné dopravní nehodě. Půl hodiny před polednem se tady na silnici střetl osobní automobil Seat s pětašedesátiletým cyklistou. Zraněný muž byl bezprostředně po kolizi převezen do nemocnice.

cyklo267Alkohol vyloučen

„Okolnosti a příčiny dopravní nehody jsou stále v šetření policie. Zatím mohu uvést pouze tolik, že ke střetu došlo na silnici 1/13. Oba účastníci, tedy řidička osobního vozidla ve věku třicet pět let a cyklista ve věku šedesát pět let jeli ve stejném směru a oba také odbočovali z hlavní silnice do obce Málkov. Neštěstí se stalo právě při zmíněném vjíždění na vedlejší komunikaci," uvádí policejní mluvčí Alena Bartošová a dodává, „u obou aktérů byla provedena dechová zkouška, u řidičky osobního auta na místě, u cyklisty v nemocnici. Alkohol byl vyloučen."

Středně těžká zranění

„Starší muž (65) utrpěl při nehodě poranění středně těžkého charakteru a byl transportován do chomutovské nemocnice," doplňuje mluvčí záchranky Pavel Šebesta.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×