Zprávy

A je to venku!!! Piráti zveřejnili ceny vstupenek a permanentek na příští sezonu…

Reklama

Chomutov – Jaké budou ceny jednorázových a permanentních vstupenek v nadcházející prvoligové hokejové sezoně? Na tuto informaci netrpělivě čekala spousta fanoušků. Oproti předchozímu ročníku logicky dochází ke snížení všech cen, klub navíc připravil jednu novinku pro permanentkáře.

fanspiráti257

Play off v ceně

Již nyní je jasné, že majitelé permanentních vstupenek pro sezonu 2014/2015 nevydají ani korunu navíc během „očekávaných" vyřazovacích bojů a získají tak benefit v podobě minimálně čtyř, maximálně osmi dalších zápasů. Při neměnné ceně ve srovnání se základní části se u nejdražší Captain Card jedná o bonus ve výši 520 až 1040 korun.

Další samozřejmostí je také předkupní právo na případnou baráž, na kterou si majitelé „permic" budou moci zajistit své místo s předstihem.

Magnetický proužek = benefity ve fanshopu a restauraci

Novinkou na permanentce bude magnetický proužek. Na první pohled se jedná o maličkost, ta ovšem skýtá zajímavé možnosti. Díky tomuto proužku mohou majitelé využívat celosezonní nebo jednorázové benefity v pirátském fanshopu a také nově v restauraci v SD Aréně.

Prodej pro „věrné" začíná na konci července

První možnost zaplatit si své místo budou mít tradičně vlastníci loňských permanentek. Objednat permanentní vstupenku na příští sezonu si mohou od 31. července během každého domácího přípravného střetnutí s tím, že si ji nechají poslat na dobírku anebo si ji oproti platbě v hotovosti vyzvednou na prvním ligovém utkání ve fanshopu.

Nováčci čekají do září

Ten, kdo permanentní vstupenku z předešlé extraligové sezony nemá, musí být trpělivý. Noví zájemci si budou moci místa vybírat o měsíc později, tedy od 1. září.

Příprava za dvacku, loňské permice zdarma

Kromě prodeje lístků na nový rok se kvapem blíží také přípravné zápasy, v nichž se svěřenci trenérského tandemu Břetislav Kopřiva - Aleš Totter představí svým fanouškům v pěti domácích duelech (psali jsme zde). Na všechny „přípravy" bude jednotné vstupné 20 korun, majitelé loňských permic půjdou na tato klání zdarma.

Ceny jednorázových a permanentních vstupenek pro sezonu 2014/2015

Captain Card
I. kategorie (B, C, D, J, K, L) - jednorázové vstupné - 130 Kč; stávající permanentky – 2700 Kč; nové permanentky – 3000 Kč
II. kategorie (A, E, I, M) - jednorázové vstupné - 110 Kč; stávající permanentky – 2400 Kč; nové permanentky – 2600 Kč
III. kategorie (N, O, P) - jednorázové vstupné - 90 Kč; stávající permanentky – 1800 Kč; nové permanentky – 2000 Kč
IV. Kategorie (F, G, H – stání) - jednorázové vstupné - 70 Kč; stávající permanentky – 1300 Kč; nové permanentky – 1500 Kč

Lady Card
I. kategorie (B, C, D, J, K, L) - jednorázové vstupné - 130 Kč; stávající permanentky – 2200 Kč; nové permanentky – 2500 Kč
II. kategorie (A, E, I, M) - jednorázové vstupné - 110 Kč; stávající permanentky – 1900 Kč; nové permanentky – 2200 Kč
III. kategorie (N, O, P) - jednorázové vstupné - 90 Kč; stávající permanentky – 1300 Kč; nové permanentky – 1600 Kč
IV. Kategorie (F, G, H – stání) - jednorázové vstupné - 70 Kč; stávající permanentky – 800 Kč; nové permanentky – 1100 Kč

Junior Card (do 18 let)
I. kategorie (B, C, D, J, K, L) - jednorázové vstupné - 100 Kč; stávající permanentky – 2200 Kč; nové permanentky – 2500 Kč
II. kategorie (A, E, I, M) - jednorázové vstupné - 80 Kč; stávající permanentky – 1900 Kč; nové permanentky – 2200 Kč
III. kategorie (N, O, P) - jednorázové vstupné - 70 Kč; stávající permanentky – 1300 Kč; nové permanentky – 1600 Kč
IV. Kategorie (F, G, H – stání) - jednorázové vstupné - 50 Kč; stávající permanentky – 800 Kč; nové permanentky – 1100 Kč

Baby Card (do 140 cm)
I. kategorie (B, C, D, J, K, L) - jednorázové vstupné - 40 Kč; stávající permanentky – 520 Kč; nové permanentky – 780 Kč
II. kategorie (A, E, I, M) - jednorázové vstupné - 40 Kč; stávající permanentky – 520 Kč; nové permanentky – 780 Kč
III. kategorie (N, O, P) - jednorázové vstupné - 40 Kč; stávající permanentky – 520 Kč; nové permanentky – 780 Kč

Senior Card (65 let a více)
I. kategorie (B, C, D, J, K, L) - jednorázové vstupné - 50 Kč; stávající permanentky – 780 Kč; nové permanentky – 1040 Kč
II. kategorie (A, E, I, M) - jednorázové vstupné - 50 Kč; stávající permanentky – 780 Kč; nové permanentky – 1040 Kč
III. kategorie (N, O, P) - jednorázové vstupné - 50 Kč; stávající permanentky – 1080 Kč; nové permanentky – 740 Kč
IV. Kategorie (F, G, H – stání) - jednorázové vstupné - 50 Kč; stávající permanentky – 780 Kč; nové permanentky – 1040 Kč

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×