Zprávy

Soutěž: Ve Žlutých lázních se zrodí nový mistr světa supertěžké váhy, s námi můžete být u toho. Hrajeme o šest lístků

Reklama

Chomutov / Praha – Příznivci a fanoušci bojových sportů, zbystřete!!! Souboj o světový titul, osmičlenná pyramida supertěžkých vah, Muay Thai a MMA pod širým letním nebem, co více si může divák přát. Buďte s námi u toho, máme pro vás šest vstupenek...

yangames237

Yangame´s Fight Night

Prestižní kickboxerskou akci „Yangame´s Fight Night" hostí pražské Žluté lázně poslední červencový den. Jejím zlatým hřebem bude „fight" o mistra světa v supertěžké váze. O mistrovský pás se utká zástupce českých barev, zkušený bojovník, pětinásobný mistr republiky, mistr Evropy a mistr světa ve fullcontactu, sedmatřicetiletý Petr Vondráček, soupeřem mu bude o tři roky mladší francouzská bojová ikona Nicolas Vermont.

5/3

Titulový zápas WAKO Pro (World Association of Kickboxing Organisations) o momentálně volný světový primát je vypsán na pět kol po třech minutách a rozhodován plně neutrálním panelem světově uznávaných rozhodčích. Určitě je nač se těšit, v České republice jde o historicky první souboj tohoto typu.

Petr Vondráček

Petr Vondráček má na svém kontě desítky zápasů, ve kterých se střetl s takovými hvězdami, jako jsou Semmy Schilt, Alexey Ignashov, Freddy Kemayo a Dževad Poturak. Se svými 75 zápasy, 50 výhrami (29 KO) je Petr nebezpečným protivníkem snad pro každého na světě. Je také jeden z mála Čechů, který na vlastní kůži okusil tvrdost nejprestižnějšího turnaje na světě, K-1 World Grand Prix.

Nicolas Vermont

Oproti Petrovi je Nicolas zápasníkem vyznávajícím více thajské pojetí boje, než boxerské kombinace. Zápas těchto supertěžkých borců bude zajímavým střetem dvou odlišných stylů, ale stejných cílů. Ukončit duel před limitem.

pohar237Do pyramidy jde česká špička

Bojovnický galavečer nabízí ale mnohem více. Kromě zmiňovaného zápasu se divákům představí osmičlenná pyramida supertěžkých vah. O co se jedná? Česká kickboxerská špička se po vzoru slavné japonské K-1 utká v náročném a nevyzpytatelném vyřazovacím boji. Účast byla nabídnuta všem našim předním profesionálům, a tak neuvidíte zápasy jen těch nejlepších, ale i těch nejodvážnějších, kteří se nebáli postavit své jméno do nejtěžšího bojového systému.

Kdo v pyramidě nastoupí? Bude to například „Tančící Rus" Georgij Fibich, František Kynkal (přemožitel Danyho Williamse, který zdolal slavného Mikea Tysona), nezdolný Václav Pejsar, Vasil Ducár a mnoho dalších skvělých jmen.

Comeback

V rámci pyramidy se diváci dočkají také jednoho velkého návratu do ringu, a to Jana Soukupa. Honza je teprve „druhý" nejaponský závodník v celé historii, který dokázal vyhrát mistrovství Japonska v Kyokushin karate. Je také mistr Evropy a vicemistr světa. Je to muž, který stejně jako Petr Vondráček zápasil ve slavné K-1. Dlouhé roky žil a trénoval v japonské legendární Ichigeki Academy. Před několika měsíci se vrátil do České republiky a na Yangame´s Fight Night se vrací i mezi čtyři provazy. Pyramidový výsledek rozhodne o pokračování jeho kariéry, podle svých slov bere pouze vítězství.

Muay Thai, MMA...

Sluší se ještě doplnit další utkání. V reverzním zápase pyramidy nastoupí jeden z největších talentů posledních let David Vinš, chybět nebude ani zápas podle plných pravidel Muay Thai, ve kterém se představí domácí ikona Jiří „Aplík" Apeltauer, a zkrátka nepřijdou ani příznivci MMA. Poslední z vložených superfightů bude podle těchto pravidel.

Kdy, kde, za kolik...

Kdy a kam se na akci vypravit? Koná se ve čtvrtek, 31. července ve Žlutých lázních (Praha). Začátek je naplánován na šestou hodinu večerní, za lístky zaplatíte podle typu místa od tří do pěti set korun. Předprodej vstupenek najdete na adrese - https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/645831/yangames-fight-night; další informace pak - www.facebook.com/YangameFightNight.

Program

Titulový zápas o mistra světa WAKO PRO - Petr Vondráček /CZE/ vs. Nicolas Vermont /FRA/
Pyramida - Jan Soukup; Georgij Fibich; Václav Pejsar; František Kynkal; Radovan Kulla; Peter Balaz; Vasil Ducár; TBA (zranění)
Reverzní zápas pyramidy - David Vinš vs. Michal Janeček
Superfighty muay thai - Jiří „Aplík" Apeltauer vs. TBA
Superfight MMA - Jakub Bartůněk vs. Miroslav Vacek

Soutěžíme o třikrát dva lístky

Jak jsme v titulku avizovali, připravili jsme pro vás soutěž o lístky. Hrajeme o třikrát dva lupeny (jednou na sezení, dvakrát na stání) a podmínky účasti jsou zcela jednoduché. Zodpovědět správně soutěžní otázku, odpověď poslat na naši elektronickou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat) a čekat, zda se na vás neusměje štěstí při losování. Uzávěrka soutěže bude v pondělí 28. července v 12.00 hodin přesně.

Soutěžní otázka

Mimo uváděné úspěchy se Petr Vondráček stal také vicemistrem světa asociace WKA. Napište nám, ve kterém to bylo roce a s kým se tehdy ve finále utkal.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

 • 06. prosinec 2016

  Ústí nad Labem – Provozovatel letecké záchranky v Ústí nad Labem se bude vybírat znovu. Ministerstvo zdravotnictví zrušilo výsledky tendru. Nabídky posoudí nová komise, kterou odsouhlasila vláda.

 • 06. prosinec 2016

  Havraň – V testovacím provozu je zatím závod společnosti Yankee Candle v průmyslové zóně Joseph u Mostu. Čeká se na povolení zkušebního provozu, a teprve poté bude možno začít s ostrou výrobou. Společnost přesto u příležitosti slavnostního otevření nové továrny dovolila novinářům nafotit část provozu. Ne vše ale mohla media zaznamenat.

 • 03. prosinec 2016

  Chomutov - K poslednímu listopadovému dni přijala záchranná stanice v chomutovském zooparku již 308 zvířat. Nejčastěji to byli holubi, ježci, poštolky a rorýsi, ale i bobr nebo zajímavý zpěvný pták králíček ohnivý.

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×