Zprávy

Máte doma staré fotografie o sportování v Chomutově? Podělte se o ně a podpořte nový web města

Reklama

Chomutov – O chomutovské kandidatuře na titul Evropské město sportu 2016 jsme vás již na našich stránkách informovali (článek najdete zde). Při té příležitosti bylo také v květnu slavnostně představeno sportovní logo této kandidatury, které zástupci sportovních klubů převzali užívání. Dalším krokem bude spuštění webu zaměřeného právě na sport a sportování ve městě.

starysport57

„Kromě fotek uvítáme i písemné vzpomínky"

Nový web bude obsahovat informace o současnosti, ale i historii sportu v Chomutově. „Obracíme se na veřejnost s výzvou o zaslání nebo zapůjčení starých nebo historických fotografií týkajících se sportu a sportování v Chomutově. Nemusí jít jen o vrcholový sport, ale i sportování jen tak pro zábavu. Také uvítáme písemné vzpomínky na toto téma," uvedl Stanislav Král z kanceláře primátora.

Za fotografie můžete získat odměnu

Všechny takto poskytnuté snímky s popisky budou umístěné právě na připravovaném webu. V elektronické podobě je možné je zaslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pro oskenování papírových fotografií lze domluvit na telefonním čísle 474 637 444 termín. Nejzajímavější, nejvtipnější a nejstarší fotografie bude odměněna.

Most už má jistotu

Jen pro zajímavost, Evropským městem sportu pro rok 2015 se stane sousední Most (článek najdete zde).

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×