Zprávy

Aktualizace: Sraženou osobou byla sedmdesátiletá seniorka, přejížděla na kole přechod pro chodce

Reklama

Chomutov – O včerejší vážné dopravní nehodě na Palackého ulici jsme vás informovali zde. Podle prvotních informací ze strany policie byl jedním z účastníků nehody muž – cyklista, dnes policejní mluvčí zprávu upřesnila a doplnila. Sraženou osobou byla sedmdesátiletá seniorka na kole.

policie17Alkohol byl vyloučen

„K neštěstí došlo na přechodu pro chodce, kdy paní namísto přecházení zvolila jízdu. Bohužel, při přejíždění do ní narazil osobní automobil Škoda Felicia (řidič 29 let). Žena byla s těžkými poraněními letecky transportována do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem," říká policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. „Alkohol u řidiče byl na místě provedenou dechovou zkouškou vyloučen, další okolnosti nehody policie i nadále vyšetřuje," dodává ještě mluvčí.

Podle včerejších informací utrpěla žena vážná poranění hlavy a končetin. „Přilbu cyklistka neměla," doplňuje na náš dotaz Střelcová.

Okamžitá operace

Ženin těžký zdravotní stav si vyžádal okamžité operační řešení, v současné době je hospitalizována na anesteziologicko-resuscitačním oddělení Masarykovy nemocnice. Stav pacientky je i nadále velmi vážný," potvrzuje mluvčí Krajské zdravotní Jiří Vondra.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×