Zprávy

Chcete ušetřit na zápisném v „Domečku“? Přihlaste své děti ještě tento školní rok, čas máte do pondělí

Reklama

Chomutov – Navštěvují vaše děti chomutovský „Domeček"? A bude tomu tak i příští rok? Nyní máte posledních pár dní, kdy můžete za přihlášení do kroužků ušetřit.

domecek256

Čas je do pondělí

Slevu dvě stě korun na dítě a kroužek dostanete v případě, že vaši ratolest stihnete přihlásit do 30. června (příští pondělí). „Samozřejmě bude pro nadcházející školní rok platit i další ze slev, tedy množstevní. Ta činí 20 % na dítě, které je přihlášené na tři zájmové útvary. Sleva je pak počítána z celkové částky," vysvětluje ředitel Domu dětí a mládeže Milan Märc.

Jak získat kroužek zdarma?

Někomu se dost možná nebude dvousetkorunová sleva zdát nijak závratná. Když ale vezmeme v potaz průměrnou cenu „domečkovského" kroužku, která je zhruba 1400 korun (dražší jsou pouze keramika 1600; šerm 2800; aikido 1600 a pletení z pedigu 1800) a při přihlášení dítěte na tři programy z každého odpočteme dvě stovky a poté ještě dvacetiprocentní slevu, vychází nám vlastně jeden kroužek zdarma.

„Letos máme rekord"

Množství aktivit, které „Domeček" nabízí, přesahuje číslo sto. Vybrat si můžete hudbu, přírodovědu, kroužky rukodělné a sportovní, technické, taneční či počítačové (podrobný seznam najdete zde). „Dá se říci, že naše nabídka uspokojí každého," přemýšlí ředitel. „Jsme rádi, že zájem stále narůstá. V tomto roce jsme dokonce zaznamenali rekord v počtu přihlášených dětí. Dosáhli jsme 1200 členů, což je o dvě stě více než vloni. A ačkoliv jsou před námi ještě dva měsíce báječných prázdnin, již nyní máme na příští rok 180 přihlášek," počítá závěrem Märc.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×