Zprávy

Chcete ušetřit na zápisném v „Domečku“? Přihlaste své děti ještě tento školní rok, čas máte do pondělí

Reklama

Chomutov – Navštěvují vaše děti chomutovský „Domeček"? A bude tomu tak i příští rok? Nyní máte posledních pár dní, kdy můžete za přihlášení do kroužků ušetřit.

domecek256

Čas je do pondělí

Slevu dvě stě korun na dítě a kroužek dostanete v případě, že vaši ratolest stihnete přihlásit do 30. června (příští pondělí). „Samozřejmě bude pro nadcházející školní rok platit i další ze slev, tedy množstevní. Ta činí 20 % na dítě, které je přihlášené na tři zájmové útvary. Sleva je pak počítána z celkové částky," vysvětluje ředitel Domu dětí a mládeže Milan Märc.

Jak získat kroužek zdarma?

Někomu se dost možná nebude dvousetkorunová sleva zdát nijak závratná. Když ale vezmeme v potaz průměrnou cenu „domečkovského" kroužku, která je zhruba 1400 korun (dražší jsou pouze keramika 1600; šerm 2800; aikido 1600 a pletení z pedigu 1800) a při přihlášení dítěte na tři programy z každého odpočteme dvě stovky a poté ještě dvacetiprocentní slevu, vychází nám vlastně jeden kroužek zdarma.

„Letos máme rekord"

Množství aktivit, které „Domeček" nabízí, přesahuje číslo sto. Vybrat si můžete hudbu, přírodovědu, kroužky rukodělné a sportovní, technické, taneční či počítačové (podrobný seznam najdete zde). „Dá se říci, že naše nabídka uspokojí každého," přemýšlí ředitel. „Jsme rádi, že zájem stále narůstá. V tomto roce jsme dokonce zaznamenali rekord v počtu přihlášených dětí. Dosáhli jsme 1200 členů, což je o dvě stě více než vloni. A ačkoliv jsou před námi ještě dva měsíce báječných prázdnin, již nyní máme na příští rok 180 přihlášek," počítá závěrem Märc.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×