Zprávy

Rodinná idylka: Dvanáctiletý syn napadl matku, otec zdemoloval zařízení bytu, zbytek rodiny přihlížel

Reklama

Chomutov – O klidné a pohodové rodinné atmosféře nemůže být v následujících případech vůbec řeč. Minulý čtvrtek v půl osmé večer zasahovala hlídka Městské policie v bytě v Borové ulici (Zahradní), strážníky na pomoc před dvanáctiletým synem a rozběsněným manželem zavolala dvaapadesátiletá žena. V pátek a sobotu vyjížděli policisté pro změnu do Kyjické (Březenecká), i tady se mamina bála svého povedeného potomka.

bytc246

Rodina o mnoha členech a nikdo nezasáhl

Případ z Borové - Na místě samém vyděšená manželka mužům zákona celou situaci osvětlila. „Žena vypověděla, že se manžel pohádal se synem a vše došlo tak daleko, že muž v rozčilení ničí v bytě nábytek," popisuje stav věci mluvčí Městské policie Vladimír Valenta a pokračuje, „v bytě byla opravdu spoušť. O osm let mladší manžel byl zraněný na ruce, tu si ale sám ošetřil. V bytě byl kromě dalších členů poměrně rozvětvené rodiny přítomen také dvanáctiletý syn, který matku před celým incidentem napadl."

Vzhledem k vážnosti situaci a matčiným obavám zůstat poblíž rozzuřeného agresora, byla ona i syn za přítomnosti sociální pracovnice převezeni do zdravotnického zařízení.

„Bojím se svého syna"

Případ z Kyjické - Další podobná „kauzička" na sebe nenechala dlouho čekat. Již následujícího dne pár minut po poledni vyjížděli chomutovští strážníci do Kyjické ulice. Pomoc v podobě uniforem si tentokrát zavolala pětapadesátiletá žena romské národnosti, kterou, jak sama uvedla, fyzicky napadá její jednadvacetiletý syn a ona se ho prý bojí. Bohužel, mladíka strážníci na místě nezastihli, vzal „kramle" ve chvíli, kdy se o příjezdu policistů dozvěděl. Tím ale celá věc zdaleka neskončila.

„O den později vyjela motohlídka do Kyjické znovu. Matku i syna zastihla doma, žena strážníkům sdělila, že jí „mladej" ukradl mobilní telefon. Ten se nařčení ani nebránil a po chvilce mobil vrátil," líčí Valenta.

A jak to celé dopadlo? Vlastně nijak, paní již dále věc řešit nechtěla.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×