Zprávy

Rodinná idylka: Dvanáctiletý syn napadl matku, otec zdemoloval zařízení bytu, zbytek rodiny přihlížel

Reklama

Chomutov – O klidné a pohodové rodinné atmosféře nemůže být v následujících případech vůbec řeč. Minulý čtvrtek v půl osmé večer zasahovala hlídka Městské policie v bytě v Borové ulici (Zahradní), strážníky na pomoc před dvanáctiletým synem a rozběsněným manželem zavolala dvaapadesátiletá žena. V pátek a sobotu vyjížděli policisté pro změnu do Kyjické (Březenecká), i tady se mamina bála svého povedeného potomka.

bytc246

Rodina o mnoha členech a nikdo nezasáhl

Případ z Borové - Na místě samém vyděšená manželka mužům zákona celou situaci osvětlila. „Žena vypověděla, že se manžel pohádal se synem a vše došlo tak daleko, že muž v rozčilení ničí v bytě nábytek," popisuje stav věci mluvčí Městské policie Vladimír Valenta a pokračuje, „v bytě byla opravdu spoušť. O osm let mladší manžel byl zraněný na ruce, tu si ale sám ošetřil. V bytě byl kromě dalších členů poměrně rozvětvené rodiny přítomen také dvanáctiletý syn, který matku před celým incidentem napadl."

Vzhledem k vážnosti situaci a matčiným obavám zůstat poblíž rozzuřeného agresora, byla ona i syn za přítomnosti sociální pracovnice převezeni do zdravotnického zařízení.

„Bojím se svého syna"

Případ z Kyjické - Další podobná „kauzička" na sebe nenechala dlouho čekat. Již následujícího dne pár minut po poledni vyjížděli chomutovští strážníci do Kyjické ulice. Pomoc v podobě uniforem si tentokrát zavolala pětapadesátiletá žena romské národnosti, kterou, jak sama uvedla, fyzicky napadá její jednadvacetiletý syn a ona se ho prý bojí. Bohužel, mladíka strážníci na místě nezastihli, vzal „kramle" ve chvíli, kdy se o příjezdu policistů dozvěděl. Tím ale celá věc zdaleka neskončila.

„O den později vyjela motohlídka do Kyjické znovu. Matku i syna zastihla doma, žena strážníkům sdělila, že jí „mladej" ukradl mobilní telefon. Ten se nařčení ani nebránil a po chvilce mobil vrátil," líčí Valenta.

A jak to celé dopadlo? Vlastně nijak, paní již dále věc řešit nechtěla.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×