Zprávy

Rodinná idylka: Dvanáctiletý syn napadl matku, otec zdemoloval zařízení bytu, zbytek rodiny přihlížel

Reklama

Chomutov – O klidné a pohodové rodinné atmosféře nemůže být v následujících případech vůbec řeč. Minulý čtvrtek v půl osmé večer zasahovala hlídka Městské policie v bytě v Borové ulici (Zahradní), strážníky na pomoc před dvanáctiletým synem a rozběsněným manželem zavolala dvaapadesátiletá žena. V pátek a sobotu vyjížděli policisté pro změnu do Kyjické (Březenecká), i tady se mamina bála svého povedeného potomka.

bytc246

Rodina o mnoha členech a nikdo nezasáhl

Případ z Borové - Na místě samém vyděšená manželka mužům zákona celou situaci osvětlila. „Žena vypověděla, že se manžel pohádal se synem a vše došlo tak daleko, že muž v rozčilení ničí v bytě nábytek," popisuje stav věci mluvčí Městské policie Vladimír Valenta a pokračuje, „v bytě byla opravdu spoušť. O osm let mladší manžel byl zraněný na ruce, tu si ale sám ošetřil. V bytě byl kromě dalších členů poměrně rozvětvené rodiny přítomen také dvanáctiletý syn, který matku před celým incidentem napadl."

Vzhledem k vážnosti situaci a matčiným obavám zůstat poblíž rozzuřeného agresora, byla ona i syn za přítomnosti sociální pracovnice převezeni do zdravotnického zařízení.

„Bojím se svého syna"

Případ z Kyjické - Další podobná „kauzička" na sebe nenechala dlouho čekat. Již následujícího dne pár minut po poledni vyjížděli chomutovští strážníci do Kyjické ulice. Pomoc v podobě uniforem si tentokrát zavolala pětapadesátiletá žena romské národnosti, kterou, jak sama uvedla, fyzicky napadá její jednadvacetiletý syn a ona se ho prý bojí. Bohužel, mladíka strážníci na místě nezastihli, vzal „kramle" ve chvíli, kdy se o příjezdu policistů dozvěděl. Tím ale celá věc zdaleka neskončila.

„O den později vyjela motohlídka do Kyjické znovu. Matku i syna zastihla doma, žena strážníkům sdělila, že jí „mladej" ukradl mobilní telefon. Ten se nařčení ani nebránil a po chvilce mobil vrátil," líčí Valenta.

A jak to celé dopadlo? Vlastně nijak, paní již dále věc řešit nechtěla.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

 • 06. prosinec 2016

  Ústí nad Labem – Provozovatel letecké záchranky v Ústí nad Labem se bude vybírat znovu. Ministerstvo zdravotnictví zrušilo výsledky tendru. Nabídky posoudí nová komise, kterou odsouhlasila vláda.

 • 06. prosinec 2016

  Havraň – V testovacím provozu je zatím závod společnosti Yankee Candle v průmyslové zóně Joseph u Mostu. Čeká se na povolení zkušebního provozu, a teprve poté bude možno začít s ostrou výrobou. Společnost přesto u příležitosti slavnostního otevření nové továrny dovolila novinářům nafotit část provozu. Ne vše ale mohla media zaznamenat.

 • 03. prosinec 2016

  Chomutov - K poslednímu listopadovému dni přijala záchranná stanice v chomutovském zooparku již 308 zvířat. Nejčastěji to byli holubi, ježci, poštolky a rorýsi, ale i bobr nebo zajímavý zpěvný pták králíček ohnivý.

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×