Zprávy

Aktuálně: Dopravní nehoda u Otvic, z auta museli řidičku vyprostit hasiči

Reklama

Otvice – K nehodě došlo dnes v 14.30 zhruba dvě stě metrů před Otvicemi ve směru z Chomutova. Řidičku osobního vozu Škoda Favorit překvapilo při předjíždění protijedoucí vozidlo, nabourala stejným směrem jedoucí dodávku a posléze do stromu.

policieilu236Alkohol policisté na místě vyloučili

Na místě zasahovali chomutovští profesionální a jirkovští dobrovolní hasiči, lékaři a samozřejmě policisté. Jak k bouračce došlo? „Řidička osobního vozu předjížděla na rovince před Otvicemi dodávkový automobil, a když byla přibližně na jeho úrovni, uviděla v protisměru další auto. Strhla řízení na dodávku (ta nakonec skončila v příkopu – poznámka redakce), náraz ji pravděpodobně rozhodil a ona i s autem nabourala do stromu," popisuje nehodu policejní mluvčí Marie Pivková a dodává, „alkohol byl na místě provedenou dechovou zkouškou u všech zúčastněných vyloučen, další okolnosti nehody jsou v šetření."

Hydraulika v akci

Co se újmy na zdraví týká, tentokrát naštěstí dopadlo vše dobře. Šoférku sice museli z „fáčka" pomocí hydraulického nářadí vyprostit až hasiči, k žádným těžkým zraněním ale nedošlo. „Žena utrpěla poranění lehkého charakteru, po vyproštění byla předána do péče lékařů," uvádí mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Černý den na stejné silnici pokračoval o další hodinu a půl, čtěte zde.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×