Zprávy

Aktuálně: Dopravní nehoda u Otvic, z auta museli řidičku vyprostit hasiči

Reklama

Otvice – K nehodě došlo dnes v 14.30 zhruba dvě stě metrů před Otvicemi ve směru z Chomutova. Řidičku osobního vozu Škoda Favorit překvapilo při předjíždění protijedoucí vozidlo, nabourala stejným směrem jedoucí dodávku a posléze do stromu.

policieilu236Alkohol policisté na místě vyloučili

Na místě zasahovali chomutovští profesionální a jirkovští dobrovolní hasiči, lékaři a samozřejmě policisté. Jak k bouračce došlo? „Řidička osobního vozu předjížděla na rovince před Otvicemi dodávkový automobil, a když byla přibližně na jeho úrovni, uviděla v protisměru další auto. Strhla řízení na dodávku (ta nakonec skončila v příkopu – poznámka redakce), náraz ji pravděpodobně rozhodil a ona i s autem nabourala do stromu," popisuje nehodu policejní mluvčí Marie Pivková a dodává, „alkohol byl na místě provedenou dechovou zkouškou u všech zúčastněných vyloučen, další okolnosti nehody jsou v šetření."

Hydraulika v akci

Co se újmy na zdraví týká, tentokrát naštěstí dopadlo vše dobře. Šoférku sice museli z „fáčka" pomocí hydraulického nářadí vyprostit až hasiči, k žádným těžkým zraněním ale nedošlo. „Žena utrpěla poranění lehkého charakteru, po vyproštění byla předána do péče lékařů," uvádí mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Černý den na stejné silnici pokračoval o další hodinu a půl, čtěte zde.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×