Zprávy

NEDĚLNÍ SLEVA: Jděte se podívat na nejlepší evropské tanečníky, s naším kuponem zaplatíte jen poloviční vstupné

Reklama

Chomutov - Do neděle se koná v chomutovské SD Aréně mistrovství Evropy IDO European Disco Dance and Disco Freestyle Championship 2014 - "Dance fever". Ledová plocha se proměnila v taneční parket a hokejové dresy vystřídaly nablýskané kostýmy, extravagantní účesy,elegance s vrcholovými sportovními výkony. Pokud si vytisknete náš slevový kupon, můžete jít v neděli sledovat tuto skvělou show s padesátiprocentní slevou.

Podmínky slevové akce:

Sleva z ceny jedné vstupenky při předložení kuponu zveřejněného na webech regionálních online deníků je 50 % - cena jedné vstupenky bude tedy 200 korun. Sleva je platná při předložení v neděli mezi 10. a 18. hodinou. Slevový kupon si uložte do počítače a poté vytiskněte, nebo si můžete vytisknout celý článek, který poté předložíte při nákupu vstupenky.

Co v Chomutově můžete sledovat? Své výkony tam předvádí 1500 tanečníků z celé Evropy - ČR, Německo, Slovensko, Polsko, Rusko, Ukrajina, Dánsko, Norsko, Švédsko, Belgie, Finsko, Estonsko, Bělorusko, Srbsko, Itálie ...

K vidění jsou napínavé boje o titul Mistra Evropy 2014 v kategoriích mini, děti, junioři, dospělí. Celý program je divácky velmi atraktivní díky odlišnosti jednotlivých disciplín: sóla, dua, malé skupiny, velké formace.

Pořadatelem je Taneční klub BEETHOVEN DC Chomutov - úřadující mistřiI ČR, kteří zde budou mít zástup ve všech disciplínách.

Přijďte povzbudit českou reprezentaci, která patři již několik let mezi světovou špičku.


Taneční horečka / DANCE FEVER 2014 od ČTVRTKA 19. 6. do NEDĚLE 22. 6. - každý den od 10 do 21 hod. /

www.dancefever.cz

FACEBOOK - BEETHOVEN DC DANCE FEVER

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×