Zprávy

NEDĚLNÍ SLEVA: Jděte se podívat na nejlepší evropské tanečníky, s naším kuponem zaplatíte jen poloviční vstupné

Reklama

Chomutov - Do neděle se koná v chomutovské SD Aréně mistrovství Evropy IDO European Disco Dance and Disco Freestyle Championship 2014 - "Dance fever". Ledová plocha se proměnila v taneční parket a hokejové dresy vystřídaly nablýskané kostýmy, extravagantní účesy,elegance s vrcholovými sportovními výkony. Pokud si vytisknete náš slevový kupon, můžete jít v neděli sledovat tuto skvělou show s padesátiprocentní slevou.

Podmínky slevové akce:

Sleva z ceny jedné vstupenky při předložení kuponu zveřejněného na webech regionálních online deníků je 50 % - cena jedné vstupenky bude tedy 200 korun. Sleva je platná při předložení v neděli mezi 10. a 18. hodinou. Slevový kupon si uložte do počítače a poté vytiskněte, nebo si můžete vytisknout celý článek, který poté předložíte při nákupu vstupenky.

Co v Chomutově můžete sledovat? Své výkony tam předvádí 1500 tanečníků z celé Evropy - ČR, Německo, Slovensko, Polsko, Rusko, Ukrajina, Dánsko, Norsko, Švédsko, Belgie, Finsko, Estonsko, Bělorusko, Srbsko, Itálie ...

K vidění jsou napínavé boje o titul Mistra Evropy 2014 v kategoriích mini, děti, junioři, dospělí. Celý program je divácky velmi atraktivní díky odlišnosti jednotlivých disciplín: sóla, dua, malé skupiny, velké formace.

Pořadatelem je Taneční klub BEETHOVEN DC Chomutov - úřadující mistřiI ČR, kteří zde budou mít zástup ve všech disciplínách.

Přijďte povzbudit českou reprezentaci, která patři již několik let mezi světovou špičku.


Taneční horečka / DANCE FEVER 2014 od ČTVRTKA 19. 6. do NEDĚLE 22. 6. - každý den od 10 do 21 hod. /

www.dancefever.cz

FACEBOOK - BEETHOVEN DC DANCE FEVER

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×