Zprávy

NEDĚLNÍ SLEVA: Jděte se podívat na nejlepší evropské tanečníky, s naším kuponem zaplatíte jen poloviční vstupné

Reklama

Chomutov - Do neděle se koná v chomutovské SD Aréně mistrovství Evropy IDO European Disco Dance and Disco Freestyle Championship 2014 - "Dance fever". Ledová plocha se proměnila v taneční parket a hokejové dresy vystřídaly nablýskané kostýmy, extravagantní účesy,elegance s vrcholovými sportovními výkony. Pokud si vytisknete náš slevový kupon, můžete jít v neděli sledovat tuto skvělou show s padesátiprocentní slevou.

Podmínky slevové akce:

Sleva z ceny jedné vstupenky při předložení kuponu zveřejněného na webech regionálních online deníků je 50 % - cena jedné vstupenky bude tedy 200 korun. Sleva je platná při předložení v neděli mezi 10. a 18. hodinou. Slevový kupon si uložte do počítače a poté vytiskněte, nebo si můžete vytisknout celý článek, který poté předložíte při nákupu vstupenky.

Co v Chomutově můžete sledovat? Své výkony tam předvádí 1500 tanečníků z celé Evropy - ČR, Německo, Slovensko, Polsko, Rusko, Ukrajina, Dánsko, Norsko, Švédsko, Belgie, Finsko, Estonsko, Bělorusko, Srbsko, Itálie ...

K vidění jsou napínavé boje o titul Mistra Evropy 2014 v kategoriích mini, děti, junioři, dospělí. Celý program je divácky velmi atraktivní díky odlišnosti jednotlivých disciplín: sóla, dua, malé skupiny, velké formace.

Pořadatelem je Taneční klub BEETHOVEN DC Chomutov - úřadující mistřiI ČR, kteří zde budou mít zástup ve všech disciplínách.

Přijďte povzbudit českou reprezentaci, která patři již několik let mezi světovou špičku.


Taneční horečka / DANCE FEVER 2014 od ČTVRTKA 19. 6. do NEDĚLE 22. 6. - každý den od 10 do 21 hod. /

www.dancefever.cz

FACEBOOK - BEETHOVEN DC DANCE FEVER

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×