Zprávy

Vyfoťte vašeho kočičího miláčka. Nejoblíbenější momentka vyhrává stelivo na rok zdarma!

Reklama

Most - Nejvtipnější momentka vašeho kočičího miláčka - to je téma soutěže, kterou do konce měsíce pořádá mostecká společnost Keramost. Podělte se s ostatními milovníky koček o nejvtipnější fotografii vaší kočičí ratolesti a vyhrajte pro něj stelivo na rok zdarma. Jak na to?

O výhercích tentokrát rozhodnou fanoušci Keramostu! "Nejvtipnějších 30 fotografií umístíme na náš facebook a svými hlasy rozhodnete o vítězích," uvedla Jitka Vernerová se společnosti Keramost.

Fotografie zasílejte do 30. června 2014 společně se jménem, příjmením a městem, ze kterého pocházíte elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  (do předmětu e-mailu uveďte Fotosoutěž) nebo poštou na adresu KERAMOST, a. s., Žatecká 1899/25, 434 30 Most a obálku označte heslem Fotosoutěž. Pokud žádáte o vrácení fotografií, přiložte prosím ofrankovanou obálku.

Hlasovat o nejlepší fotografie můžete od 3. do 13. července 2014 na www.facebook.com/steliva.cz

Výherci fotosoutěže obdrží steliva zn. Benko Plus a Mikeš Premium.
1. místo: 200 kg steliva + dárek
2. místo: 150 kg steliva + dárek
3. místo: 100 kg steliva + dárek


Nedílnou součástí fotosoutěže jsou „Všeobecná pravidla soutěží"

Všeobecná pravidla soutěží


Organizátorem soutěže je společnost KERAMOST, a.s., zastoupená portálem www.steliva.cz
a www.facebook.com/steliva.cz. Vyhlašovatelem soutěže je KERAMOST, a.s. a agentura JV Press – Jan Vraný, IČ: 01261487 zastoupený portálem www.e-mostecko.cz, www.e-teplicko.cz, www.e-chomutovsko.cz
a jejich facebookové stránky. Účastníkem soutěže může být pouze uživatel těchto portálů z České republiky, který správně odpoví na soutěžní otázky/vloží fotografie a uvede požadované kontaktní údaje.

                                              

Soutěže a fotosoutěže:

 • Účastník fotosoutěže prohlašuje, že fotografii pořídil sám, či má písemné povolení autora k jejímu šíření. Prohlašuje také, že případné osoby zachycené na snímku souhlasí s jeho zveřejněním na portálu www.steliva.cz a www.facebook.com/steliva.cz. V opačném případě se účastník vystavuje riziku spojenému s porušováním autorských práv pravého vlastníka fotografie se všemi možnými právními následky!
 • Fotografie vkládejte ve formátu JPG a v maximální velikosti 500kB / obrázek.
 • Z fotosoutěže budou vyřazeny fotografie a videa, které nesouvisí s tématem soutěže nebo které budou obsahovat neetický obsah.
 • Všechny fotografie a videa zaslané do fotosoutěže se po jejím ukončení stávají majetkem organizátora společnosti KERAMOST, a.s., který si vyhrazuje právo s nimi nakládat dle vlastního uvážení a použít je ke svým účelům bez dalšího souhlasu účastníka fotosoutěže. Zasláním fotografie poskytuje účastník soutěže organizátorovi právo využívat fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití. Pokud žádáte o vrácení fotografie, která byla zaslána v obálce, přiložte prosím ofrankovanou obálku.
 • Vyhodnocení fotosoutěží zajišťuje tříčlenná komise administrátorů portálů www.steliva.cz
  a www.facebook.com/steliva.cz. Fotografie jsou hodnoceny podle dodržení tématiky soutěže, kvality
  a originality, případně s přihlédnutím k počtu hlasů od dalších uživatelů výše uvedených portálů.

Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti KERAMOST, a.s nebo zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele soutěže. Ze soutěže budou vyloučeni účastníci, kteří nesplní požadované podmínky soutěže - neodpoví správně na všechny otázky, neuvedou požadované kontaktní údaje, neudělí souhlas se zpracováním osobních údajů.

Účast v soutěži je dobrovolná. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a obdobné hodnoty. Vyhlašovatel má právo po předchozím upozornění měnit pravidla soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit.

Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.


Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním odpovědí do soutěže zároveň stvrzuji, že souhlasím se zařazením, správou, zpracováním
a uchováním mnou poskytnutých osobních údajů společností KERAMOST, a.s. v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění.

 

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

 • 06. prosinec 2016

  Ústí nad Labem – Provozovatel letecké záchranky v Ústí nad Labem se bude vybírat znovu. Ministerstvo zdravotnictví zrušilo výsledky tendru. Nabídky posoudí nová komise, kterou odsouhlasila vláda.

 • 06. prosinec 2016

  Havraň – V testovacím provozu je zatím závod společnosti Yankee Candle v průmyslové zóně Joseph u Mostu. Čeká se na povolení zkušebního provozu, a teprve poté bude možno začít s ostrou výrobou. Společnost přesto u příležitosti slavnostního otevření nové továrny dovolila novinářům nafotit část provozu. Ne vše ale mohla media zaznamenat.

 • 03. prosinec 2016

  Chomutov - K poslednímu listopadovému dni přijala záchranná stanice v chomutovském zooparku již 308 zvířat. Nejčastěji to byli holubi, ježci, poštolky a rorýsi, ale i bobr nebo zajímavý zpěvný pták králíček ohnivý.

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×