Zprávy

Vyfoťte vašeho kočičího miláčka. Nejoblíbenější momentka vyhrává stelivo na rok zdarma!

Reklama

Most - Nejvtipnější momentka vašeho kočičího miláčka - to je téma soutěže, kterou do konce měsíce pořádá mostecká společnost Keramost. Podělte se s ostatními milovníky koček o nejvtipnější fotografii vaší kočičí ratolesti a vyhrajte pro něj stelivo na rok zdarma. Jak na to?

O výhercích tentokrát rozhodnou fanoušci Keramostu! "Nejvtipnějších 30 fotografií umístíme na náš facebook a svými hlasy rozhodnete o vítězích," uvedla Jitka Vernerová se společnosti Keramost.

Fotografie zasílejte do 30. června 2014 společně se jménem, příjmením a městem, ze kterého pocházíte elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  (do předmětu e-mailu uveďte Fotosoutěž) nebo poštou na adresu KERAMOST, a. s., Žatecká 1899/25, 434 30 Most a obálku označte heslem Fotosoutěž. Pokud žádáte o vrácení fotografií, přiložte prosím ofrankovanou obálku.

Hlasovat o nejlepší fotografie můžete od 3. do 13. července 2014 na www.facebook.com/steliva.cz

Výherci fotosoutěže obdrží steliva zn. Benko Plus a Mikeš Premium.
1. místo: 200 kg steliva + dárek
2. místo: 150 kg steliva + dárek
3. místo: 100 kg steliva + dárek


Nedílnou součástí fotosoutěže jsou „Všeobecná pravidla soutěží"

Všeobecná pravidla soutěží


Organizátorem soutěže je společnost KERAMOST, a.s., zastoupená portálem www.steliva.cz
a www.facebook.com/steliva.cz. Vyhlašovatelem soutěže je KERAMOST, a.s. a agentura JV Press – Jan Vraný, IČ: 01261487 zastoupený portálem www.e-mostecko.cz, www.e-teplicko.cz, www.e-chomutovsko.cz
a jejich facebookové stránky. Účastníkem soutěže může být pouze uživatel těchto portálů z České republiky, který správně odpoví na soutěžní otázky/vloží fotografie a uvede požadované kontaktní údaje.

                                              

Soutěže a fotosoutěže:

 • Účastník fotosoutěže prohlašuje, že fotografii pořídil sám, či má písemné povolení autora k jejímu šíření. Prohlašuje také, že případné osoby zachycené na snímku souhlasí s jeho zveřejněním na portálu www.steliva.cz a www.facebook.com/steliva.cz. V opačném případě se účastník vystavuje riziku spojenému s porušováním autorských práv pravého vlastníka fotografie se všemi možnými právními následky!
 • Fotografie vkládejte ve formátu JPG a v maximální velikosti 500kB / obrázek.
 • Z fotosoutěže budou vyřazeny fotografie a videa, které nesouvisí s tématem soutěže nebo které budou obsahovat neetický obsah.
 • Všechny fotografie a videa zaslané do fotosoutěže se po jejím ukončení stávají majetkem organizátora společnosti KERAMOST, a.s., který si vyhrazuje právo s nimi nakládat dle vlastního uvážení a použít je ke svým účelům bez dalšího souhlasu účastníka fotosoutěže. Zasláním fotografie poskytuje účastník soutěže organizátorovi právo využívat fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití. Pokud žádáte o vrácení fotografie, která byla zaslána v obálce, přiložte prosím ofrankovanou obálku.
 • Vyhodnocení fotosoutěží zajišťuje tříčlenná komise administrátorů portálů www.steliva.cz
  a www.facebook.com/steliva.cz. Fotografie jsou hodnoceny podle dodržení tématiky soutěže, kvality
  a originality, případně s přihlédnutím k počtu hlasů od dalších uživatelů výše uvedených portálů.

Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti KERAMOST, a.s nebo zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele soutěže. Ze soutěže budou vyloučeni účastníci, kteří nesplní požadované podmínky soutěže - neodpoví správně na všechny otázky, neuvedou požadované kontaktní údaje, neudělí souhlas se zpracováním osobních údajů.

Účast v soutěži je dobrovolná. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a obdobné hodnoty. Vyhlašovatel má právo po předchozím upozornění měnit pravidla soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit.

Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.


Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním odpovědí do soutěže zároveň stvrzuji, že souhlasím se zařazením, správou, zpracováním
a uchováním mnou poskytnutých osobních údajů společností KERAMOST, a.s. v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění.

 

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×