Zprávy

„Chci spáchat sebevraždu,“ napsal sestře na facebook. Strážníci ho našli opilého a agresivního

Reklama

Chomutov – Smutný příběh se odehrál včera kolem třetí hodiny ranní. Strážníky Městské policie zalarmovala mladá žena s tím, že jí před několika minutami nechal bratr na facebooku děsivý vzkaz. „Chci spáchat sebevraždu!"

sebevrah176

Otevřít museli sousedé

Vystrašená sestra udala policistům bratrovo bydliště a zároveň je upozornila, že je psychicky narušený a bohužel odmítá pomoc lékaře. „Do ulice 17. listopadu vyjela neprodleně motohlídka, na místo dorazili také republikoví policisté. V bytě se svítilo, na zvonění ale nikdo nereagoval. Policisty pustili do domu až probuzení sousedé," popisuje noční zásah mluvčí Městské policie Vladimír Valenta.

Sebevražda kvůli nedostatku peněz

S dveřmi do bytu už si muži zákona hlavu lámat nemuseli, byly dokořán. Při prohlídce našli policisté v obývacím pokoji na zemi bezvládně ležícího člověka. „Devětadvacetiletému muži strážníci nahmatali tep a probudili ho. Byl hodně opilý a velmi špatně komunikoval. Uvedl, že sebevraždu chce údajně spáchat kvůli špatné finanční situaci," říká mluvčí.

Zmatený a agresivní

Mladý muž nakonec skončil v péči přivolané záchranné služby. „Strážníci doprovázeli zdravotníky až do nemocnice, „sebevrah" byl dosti zmatený a jevil značné známky agrese," zakončuje Valenta.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×