Zprávy

Jirkovský vagabund šel okrást děti, při zatýkání u něj strážníci našli injekční stříkačky a kudlu

Reklama

Chomutov – Nechybělo mnoho a děti z chomutovské mateřinky v ulici Vodních staveb měly po plánovaném výletu. Koncem minulého týdne navštívil jejich školku zloděj, jenž se neštítil okrást nejmenší. Pachatele chytili strážníci přímo při činu, seděl zamčený v jedné z místností.

pachatel166

Špatně se schoval

K případu došlo uplynulý čtvrtek kolem deváté hodiny večerní. Městskou policii upozornil na vloupání „hlídač" v podobě alarmu. „Na místě zasahující strážníci objevili násilně otevřený vstup do objektu, při následné prohlídce budovy spatřili značný nepořádek. Všechny místnosti otevřené dokořán, jedna jediná zamčená zevnitř," vysvětluje tiskový mluvčí Městské policie Vladimír Valenta.

Chtěl se prát

Zlodějíčkovi se před policisty moc nechtělo, na jejich důraznou výzvu ale nakonec dveře odemkl. „Protože při zatýkání kladl aktivní odpor, použila hlídka hmaty sebeobrany, na jejímž konci byla pouta na rukách. Při prohledávání jednatřicetiletého muže z Jirkova byly nalezeny injekční stříkačky a nůž. U sebe měl ale také peněženku s hotovostí a jak posléze upřesnila pracovnice školky, peníze byly určeny na výlet," popisuje mluvčí a v závěru dodá, „k dalšímu řešení si pachatele převzala Policie ČR."

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×