Zprávy

Topná sezona skončila, nyní jsou na řadě „oblíbené“ odstávky. Kdy budou u vás?

Reklama

Chomutovsko – Zhodnocením uplynulé topné sezony a dokončením přípravy letošních odstávek se zabývali manažeři provozních jednotek ČEZ Teplárenská. Jak se shodli, topná sezona měla standardní průběh a byla jednou z nejteplejších za posledních sedm let. Její definitivní konec nastal 20. května, nyní přicházejí na řadu letní odstávky teplé vody.

odstávka146Nejdéle v Kadani a Klášterci

Přípravy na plánované odstávky probíhají ve všech lokalitách ČEZu, někde, jako například v Ústí nad Labem, již dokonce začaly. Veškeré plánované aktivity označil manažer provozní jednotky Chomutov Libor Vízek za standardní programy dlouhodobého charakteru k udržení spolehlivosti dodávek tepla.

„Půjde o diagnostické práce nutné k doplnění informací o stupni opotřebení zařízení, ke kterému mohlo dojít během jeho provozu v průběhu topné sezony, a případné výměny opotřebovaného a dožitého zařízení. Pokud během těchto revizí narazíme na nějaký problém, zjednáme pochopitelně nápravu," podotýká Vízek s tím, že například horkovod z Elektrárny Tušimice do Kadaně se dočká výměny několika kulových ventilů na odvzdušnění a vypouštění a také sejmutí, ověření a opětné nasazení průtokoměrů na měření dodaného tepla do města.

Jednotlivé termíny

Chomutov

24. - 26. 7. - Chomutov střed města – Nemocnice, Chomutov vrchní část – VS Č. Vrch, Alešova, Kadaňská, 2x RD, Bezručova, Jiráskova, Havlíčková, Kostnická, Lužická, 7 ZŠ, Cihlářská, Merkur, Heyrovského, Jiráskova 4597, MEI, 2x RD, Provozní jednotka CV, HUŽ, Odborná škola, ISŠ Energetická, sídliště Březenecká – Kamenná, sídliště Zahradní – Písečná

24. - 27. 7. - Zadní Vinohrady – Stromovka, Přemyslova 3757, Gymnázium, Mostecká, T. ze Štítného, V Nezvala, Zimní + Letní stadion, Relax Centrum, Kulturní a spol. středisko

24. – 28.7. - Vrchlického, Moravská, ČD Zastávka, ČS Shell, RD Jošt Cihlářská

Jirkov

24. – 27. 7. - Jirkov Vinařice I., Jirkov Vinařice II., Jirkov střed

Kadaň

21. - 29. 6. - Celé město + celé areály TUFLOR, ETU I a DNT

Klášterec nad Ohří

12. - 25. 7. - Celé město

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×