Zprávy

„Kadaňský“ vrah dostal šestnáct let. „Chtěl jsem ji zabít, zabil jsem ji,“ uvedl u soudu

Reklama

Kadaň – Po půl roce od spáchání děsivého zla přišel trest. Před šesti měsíci ubil třiačtyřicetiletý Milan Kaminski svoji bývalou přítelkyni pánvičkou (o případu jsme psali zde), za hrůzný čin ho nyní Krajský soud v Ústí nad Labem odsoudil k šestnáctiletému vězení. Verdikt soudce zatím nenabyl právní moci, obě strany, tedy žalovaný i žalobce, si ponechávají lhůtu pro odvolání.

soud275

Co říká obžaloba

K fyzickému útoku mělo dojít k ránu po předchozí večerní hádce. Muž zaútočil na čtyřicetiletou ženu, k brutálnímu ataku použil pánev. Tu si předem přichystal pod postel. Po několika ranách ji následně ještě škrtil. Podle soudního patologa bylo příčinou smrti pohmoždění mozku, kterému předcházela fraktura lebky.

„Pánev byla pouze dekorace"

Jak na svých stránkách uvádí server ceskenoviny.cz, Kaminski před soudem odmítl tvrzení, že by si bestiální čin dopředu promýšlel či se na něj připravoval. Kuchyňská potřeba prý byla dekorací, kterou nebylo kam umístit a proto ležela pod postelí. Do ruky mu podle jeho slov padla náhodou. Kolikrát vražedný nástroj pozvedl a udeřil, si už nepamatuje. Vybavuje si prý pouze okamžik, kdy ji rdousil a žena se na něj dívala. „Ten obraz mě pořád pronásleduje," uvedl podle serveru soudci.

„Vytočila mě, dostal jsem záchvat"

Portál ceskenoviny.cz také zmiňuje údajnou příčinu sporu. Předešlého večera Kaminski požádal bývalou přítelkyni, zda ho neodveze do Německa, kde si má odpykat čtyřiaosmdesát dní vězení za jakýsi dříve spáchaný přestupek. Žena toto odmítla a měla Kaminského vyzvat, aby opustil její byt. Pak přišlo osudné ráno a další hádka. „Hádali jsme se v posteli, každou větou do mě ryla, vzduchem z její strany létaly nechutnosti. Něčím, ale už přesně nevím čím, mě dostala, vytočila mě do nepříčetnosti. Přeskočilo mi, dostal jsem záchvat, ztratil jsem nad sebou kontrolu. Chtěl jsem ji zabít a zabil jsem ji," prohlásil u soudu vrah. (zdroj: www.ceskenoviny.cz)

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×