Zprávy

Osmiletí darebáci přepadli starou babičku (91), počíhali si na ní v podchodu na Písečné

Reklama

Chomutov – Nad některými zprávami zůstává rozum doslova stát. To, že jsou různé krádeže a loupeže téměř na denním pořádku člověk tak nějak ví a už ho to bohužel ani moc nepřekvapuje. Případ ze soboty ale šokoval i samotné policisty. Sprosté a hnusné zlodějny se totiž dopustili dva nezletilí chlapci, jejich věk bude pravděpodobně kolem osmi let. Za svoji oběť si vybrali jednadevadesátiletou ženu.

podchod195

Tašku ukradli z chodítka

K odpornému činu došlo v pravé poledne na chomutovském sídlišti Písečná (Jirkovská ulice), konkrétně v podchodu pod „třináctkou", spojující zmíněnou lokalitu s nákupním centrem. „Když tudy jednadevadesátiletá seniorka procházela, přistoupili k ní dva hoši s dotazem, kolik prý je hodin. Podle babiččiny výpovědi nebyli chlapci starší osmi let," popisuje událost mluvčí Městské policie Vladimír Valenta. „Ve chvíli, kdy se paní ochotně podívala na hodinky, darebové na nic více nečekali, popadli z jejího chodítka tašku a rychle zmizeli," líčí dál mluvčí.

Pachatelé se zatím nenašli

V ukradené tašce měla babička nejen peněženku s hotovostí a klíče, ale například také brýle, které velmi nutně potřebuje. Na místo přivolaným strážníkům pak otřesená žena udala popis obou lumpů, policisté k věci okamžitě přivolali také státní kolegy. „Ačkoliv zasahující hlídka důkladně prohledala široké okolí, pachatele se zatím nepodařilo dopadnout," uzavírá smutný příběh Valenta.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×