Zprávy

Opilci zastavovali dopravu, během několika hodin vyjížděli strážníci ke třem případům

Reklama

Chomutov – „Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství". Slavné hlášky z neméně slavného českého filmu se zcela jistě nedrželi pánové, kteří popili v takové míře, že jim i chodník byl malý. Nebýt veřejnosti a pomoci strážníků Městské policie, bůh ví, jak jejich příběh mohl dopadnout.

alkohol175

Na problémy se srdcem nebude alkohol nejlepší lék

Poprvé policisty zaměstnal padesátiletý muž v ulici 17. listopadu. Ve středu (14. května), kolem třetí hodiny odpolední ho strážníci zvedali uprostřed vozovky. „Byl z něj velmi silně cítit alkohol. Protože mu navíc z nosu tekla krev a podle jeho tvrzení má problémy se srdcem, byl na místo přivolán lékař," říká mluvčí Městské policie Vladimír Valenta.

Jen tak si tam seděl

K dalšímu obdobnému případu vyjížděla hlídka o pár hodin později. Paradoxně se jednalo o stejnou ulici, změnil se tedy pouze čas a opilec. „Třicet minut před půlnocí vyjížděli strážníci opět do ulice 17. listopadu. Na silnici tady seděl opilý čtyřiačtyřicetiletý muž, který se nedokázal zvednout," pokračuje Valenta a dodává, „strážníci mu pomohli na nohy, jinou „záchranu" pán nepotřeboval."

Bezdomovec skončil uprostřed křižovatky

A aby toho nebylo málo, už za dalších sedm hodin se jelo znovu. Tentokrát ovšem do "Šafaříkovky", kde si v křižovatce ustlal čtyřiapadesátiletý bezdomovec. Bohužel, i v tomto případě si alkohol vyžádal zranění. „Před sedmou hodinou ranní byla Městská policie telefonicky upozorněna na muže, ležícího přímo uprostřed křižovatky v Šafaříkově ulici. Byl tak „zmožený", že se ani strážníkům nepodařilo dostat ho na nohy. Navíc krvácel na hlavě, i v tomto případě musela být přivolána záchranná služba. Muž, podle zjištění bezdomovec, nakonec skončil v nemocnici," uzavírá mluvčí.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×