Zprávy

Zpitý pod „obraz“ naboural tři auta, policisté mu naměřili přes 3,5 promile

Reklama

Chomutov – Před týdnem jsme vás na našich stránkách informovali o nezodpovědném (opilém) řidiči z Jirkova, který při své jízdě naboural pět aut (článek najdete zde). Neuplynulo mnoho času a máme tady podobného „dobráka". Tentokrát se stejným způsobem provinil osmatřicetiletý Chomutovák, jen těch aut bylo o maličko méně, alkoholu ale naopak o jedno promile více.

alkoholzavolantem55

Od nehody jednoduše ujel

K případu došlo na sídlišti Zahradní. „Muž ve věku 38 let nezvládl řízení, se svým vozem Škoda Felicia vjel k okraji vozovky a tam narazil do tří zaparkovaných vozidel. Po kolizi nezastavil, z místa nehody ujel," popisuje policejní mluvčí Marie Pivková a pokračuje, „po zadržení byla u řidiče provedena dechová zkouška, muž nadýchal 3,59, 3,22 a 3,31 promile. Na vozidlech vznikla škoda za 60 tisíc korun, ke zranění osob nedošlo. Řidič je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, v případě odsouzení mu hrozí peněžitý trest nebo může skončit až na tři roky za mřížemi."

Lháře usvědčila kamera

Další případ řízení pod vlivem alkoholu hlásí strážníci Městské policie. K němu došlo během včerejšího rána, konkrétně kolem čtvrté hodiny v Tyršově ulici v Chomutově. Třiadvacetiletá řidička se se svými kamarády snažila vyjet z parkoviště, „obtížný" manévr ale nezvládla a svůj automobil značky Opel „usadila" do křoví. Celá posádka, tedy dva mladíci a dvě dívky, v klidu vystoupila a odkráčela, jako by se nechumelilo. Když je v nedaleké Čelakovského ulici zadržela policejní hlídka (zavolal ji očitý svědek události), všichni svorně tvrdili, že o ničem nevědí. Mladá řidička se přiznala až po usvědčení kamerovým záznamem.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×