Zprávy

Zpitý pod „obraz“ naboural tři auta, policisté mu naměřili přes 3,5 promile

Reklama

Chomutov – Před týdnem jsme vás na našich stránkách informovali o nezodpovědném (opilém) řidiči z Jirkova, který při své jízdě naboural pět aut (článek najdete zde). Neuplynulo mnoho času a máme tady podobného „dobráka". Tentokrát se stejným způsobem provinil osmatřicetiletý Chomutovák, jen těch aut bylo o maličko méně, alkoholu ale naopak o jedno promile více.

alkoholzavolantem55

Od nehody jednoduše ujel

K případu došlo na sídlišti Zahradní. „Muž ve věku 38 let nezvládl řízení, se svým vozem Škoda Felicia vjel k okraji vozovky a tam narazil do tří zaparkovaných vozidel. Po kolizi nezastavil, z místa nehody ujel," popisuje policejní mluvčí Marie Pivková a pokračuje, „po zadržení byla u řidiče provedena dechová zkouška, muž nadýchal 3,59, 3,22 a 3,31 promile. Na vozidlech vznikla škoda za 60 tisíc korun, ke zranění osob nedošlo. Řidič je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, v případě odsouzení mu hrozí peněžitý trest nebo může skončit až na tři roky za mřížemi."

Lháře usvědčila kamera

Další případ řízení pod vlivem alkoholu hlásí strážníci Městské policie. K němu došlo během včerejšího rána, konkrétně kolem čtvrté hodiny v Tyršově ulici v Chomutově. Třiadvacetiletá řidička se se svými kamarády snažila vyjet z parkoviště, „obtížný" manévr ale nezvládla a svůj automobil značky Opel „usadila" do křoví. Celá posádka, tedy dva mladíci a dvě dívky, v klidu vystoupila a odkráčela, jako by se nechumelilo. Když je v nedaleké Čelakovského ulici zadržela policejní hlídka (zavolal ji očitý svědek události), všichni svorně tvrdili, že o ničem nevědí. Mladá řidička se přiznala až po usvědčení kamerovým záznamem.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×