Zprávy

Soutěž: Rocková hvězda „par excellence“ Dan Bárta přijíždí do Kadaně, pojďte s námi na koncert

Reklama

Kadaň – Dan Bárta. Legenda českého rocku, devítinásobný držitel hudební ceny Anděl, dvanáctkrát oceněný v anketě Žebřík – Report Music Awards jako zpěvák roku, přijíždí do kadaňského Orfea. Pojďte si s námi užít tento jedinečný večer, v naší soutěži jsme pro vás připravili šest lupenů.

bárta194Vyprodané kluby i kulturní domy

Na podzim vydal zpěvák se skupinou Illustratosphere po pětileté pauze čtvrtou řadovou desku Maratonika, kterou v rámci stejnojmenného turné představil ve čtyřech desítkách českých a slovenských měst. Vyprodané kluby a sály kulturních domů i sedmitisícový náklad alba předčily zpěvákova tajná přání, koncertní Maraton(ika) Dana Bárty proto pokračuje i v tomto roce.

Nadšení fanoušci i kritika

Když před rokem se svými spoluhráči Filipem Jelínkem, Mirkem Chyškou, Robertem Balzarem a Jirkou Slavíčkem prvně praštili do bubnů a společně začali v obměněném složení pracovat na novém CD, tušil, že to bude běh na dlouhou trať. Cílová rovinka se přesto s posledním prosincovým koncertem zdála na dohled. Opak byl ale pravdou. Nadšené reakce fanoušků a pozitivní kritika, včetně několika nominací na hudební ceny se zasloužily o to, že se slovní hříčka s přirovnáním k vytrvalostní disciplíně stala výstižnější, než zpěvák původně zamýšlel.

„Lidé nás vzali"

Dlouho jsme nehráli, změnili sestavu, měli jsme hodně koncertů a novou desku, takže lidí přišlo víc. Ale je skvělý, že na ty nový písničky reagovali okamžitě. Dřív, když jsme hrávali věci, který lidi ještě neznali, tak si museli nějaký čas zvykat. A teď to bylo tak, že to prostě vzali celý, a měl jsem fakt upřímně pocit, že se jim to líbí a že je naše současný směřování baví," rekapituluje skromně Bárta loňské turné, na které navazuje dalších jednadvacet koncertů v průběhu následujících měsíců.

Kdy, kde, za kolik?

Jak již bylo v úvodu článku zmíněno, koncert Dana Bárty proběhne v kadaňském Orfeu, vypravit se na něj můžete v pátek 25. dubna, začátek je naplánován na 20:00 hodin. Za lístek zaplatíte dvě stě padesát korun v předprodeji (kadaňské infocentrum, městská sportovní hala, možnost nákupu online zde), rovné tři stovky pak na místě.

Soutěžíme o šest lístků

Fandové a fanynky pozor!!! Tři z vás se do Orfea budou moci vypravit zadarmo, stačí mít štěstí v naší právě nyní vyhlášené soutěži. Hrajeme o šest lístků, uzávěrka soutěže přijde úderem poledne v den konání koncertu (12:00, 25. dubna). Co musíte udělat? 1/ Správně odpovědět na naši otázku; 2/ odpověď zaslat na redakční mail – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – (nezapomeňte uvést své telefonní číslo, na kterém vás budeme moci v případě výhry kontaktovat); 3/mít štěstí při losu.

Ptáme se...

Soutěžní otázka: Zajímá nás, kolik písniček obsahuje Bártovo zatím poslední album Maratonika.

Přejeme vám hodně štěstí...

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×