Zprávy

Máte nápad na rozvoj města? Podělte se o něj s radnicí…

Reklama

Chomutov – Na podzim loňského roku oslovila radnice občany v rámci aktualizace Rámcové strategie rozvoje města k vyplnění ankety, jejíž vyhodnocení již je k dispozici na webu města. Poté pokračuje práce na nové strategii schůzkami pracovních skupin a nyní dostávají slovo zase samotní občané.

projekt194

„Náměty by měly být konkrétní"

Za pomoci jednoduchého formuláře se mohou podělit s městem o své nápady, požadavky či přání, které by přispěly k dalšímu rozvoji a lepšímu životu v Chomutově. Strategie se zabývá podporou a rozvojem vzdělávání, kultury, sportu, volnočasových aktivit, tvorbou pracovních míst, podnikáním, životním prostředím, dopravou, sociálními a zdravotními službami. „Náměty by měly být co nejkonkrétnější a svým charakterem mohou být nejen investiční, kdy se něco postaví, ale také zaměřené na duševní rozvoj člověka, například nápady na kulturní akce či vzdělávání," upřesnila projektová manažerka Hana Nováková.

Formulář najdete na webu města

Na webových stránkách města (www.chomutov-mesto.cz) je umístěn elektronický formulář projektového námětu který mohou občané vyplnit on-line. V tištěné podobě jsou formuláře k dispozici v informačních recepcích v budovách magistrátu ve Zborovské ulici, na Husově náměstí a v historické radnici na náměstí 1. máje. Náměty je možné předkládat do 31. května 2014.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×