Zprávy

Tak to je rychlost… Generální manažer Pirátů předestřel budoucnost, majitel klubu nejspíš v Chomutově končí

Reklama

Chomutov – Spekulovalo se o tom dlouho, většina z nás si něco takového nechtěla ani připustit. Vždyť ještě nedávno se Jaroslav Veverka mladší dušoval, jak budou stát za klubem v jakékoliv lize. Pár minut po prohraném zápase s Kladnem je ale všechno jinak.

veverkaml184Konec?

Šokující zprávu přinesl zpravodajský server idnes. „Mám vyjádření předsedy představenstva (Jaroslava Veverky staršího), že se na 90 procent rozhodl ukončit svoji činnost v Chomutově," oznámil pro idnes Jaroslav Veverka mladší a dodal, „to znamená... konec."

Došla trpělivost

Generální manažer rozhodnutí rodiny také hned zdůvodnil. „Důvod je jednoduchý. Tady se dlouhodobě klade důraz na mládež. V Chomutově se chtělo všechno postavit tak, aby se docílilo extraligy. Po úporném boji a obrovském množství vynaložených peněz a podpory všech věcí okolo se to konečně podařilo. Teď po dvou letech je tady obrovský potenciál v mládeži, ale není ho kde využít. Extraligu zase nemáme. Lidi mají jednu trpělivost, jedny nervy... a těch bylo tolik, že už došly." (zdroj: www.idnes.cz)

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×