Zprávy

Městský ples reprezentoval, bavil a pomáhal, finanční výtěžek dostanou miminka a dlouhodobě nemocní pacienti

Reklama

Chomutov – Reprezentační ples města Chomutova je v kulturním kalendáři stálicí a tradičním vyvrcholením plesové sezony. Ani letošní ročník nebyl výjimkou a stejně jako v předchozích letech nechyběl ani tentokrát charitativní rozměr akce.

plesměsta303

Peníze rozdělíme rovným dílem

„Díky každému účastníkovi a partnerům plesu můžeme výtěžek ve výši šedesát tisíc korun věnovat rovným dílem fondům, které pomohou novorozencům a dlouhodobě nemocným," říká primátor města Jan Mareš. Symbolické šeky tak převzali Jiří Kroh za Chomutovský dětský nadační fond a Jiří Mrázek za Nadační fond Krajské zdravotní.

Orchestra, Tequila band, David a Absolonová, Onder, Prdi

Ples zahájilo předtančení formace Taneční školy Stardance se skladbou Tanec v Paříži. Poté se parket zaplnil tanečními páry, jimž hrál orchestr Josefa Hlavsy – Orchestra, ten následně vystřídala výborná Tequila band z chomutovské základní umělecké školy pod vedením Jiřího Eisehammera.

Obrovský úspěch sklidili zpěváci Michal David a Monika Absolonová, taneční umění předvedl oblíbený Jan Onder se svou partnerkou Lucií Hunčárovou a program oživila také chomutovská skupina Prdi.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×