Zprávy

Tragédie u Lubence si vyžádala tři lidské životy, na místě zasahovalo několik záchranářských vrtulníků

Reklama

Lounsko /Lubenec - Při pouhém pohledu na důsledky lubenecké nehody se svíral žaludek i ostříleným záchranářům. K tragédii došlo dnes dopoledne kolem jedenácté hodiny na hlavním tahu silnice I/6 Karlovy Vary-Praha. Srážku kamionu a dodávky tři lidé nepřežili, další dva skončili v péči lékařů.

nehodalubenec253

Řidič náklaďáku bez zranění

„Bohužel, při dopravní nehodě kamionu a dodávky Mercedes Benz Viano došlo k úmrtí tří osob. Dvě ženy a jeden muž zemřeli na místě, dvě další osoby skončily v péči záchranářů," uvádí policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. Podle dosavadních informací jelo všech pět osob právě v dodávce. „Řidič kamionu vyvázl z nehody bez zranění. Okolnosti a příčiny nehody budou nyní předmětem dalšího vyšetřování," dodává Střelcová.

Na místě zasahují čtyři hasičské jednotky

K obrovskému neštěstí vyjeli téměř okamžitě i hasiči. „U nehody zasahují jednotky HZS ÚK ze stanic Podbořany, Žatec, dobrovolná jednotka z Lubence a jednotka HZS Středočeského kraje z Rakovníka. Přiletěly také tři vrtulníky letecké záchranné služby," říká mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Policie silnici uzavřela

V současné době je komunikace v obou směrech uzavřena, objízdnou dopravu zde řídí policisté. Kdy dojde k obnovení provozu, se zatím neví.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×