Zprávy

Jak se baví prosťáček? Pálí nám kontejnery ve velkém…

Reklama

Chomutov - V policejní cele skončili koncem minulého týdne dva muži z Chomutova ve věku jednadvacet a sedmnáct let. Důvod? Našli si velmi zvláštní druh zábavy, v ulicích města pálili popelnice.

pozarpopelnic

Mohlo to dopadnout hůř...

Dvojici žhářů nachytali policisté z oddělení hlídkové služby Chomutov přímo při činu. Klec spadla před domem na Palackého ulici, kde hořel plastový velkoobjemový kontejner na směsný odpad. Při požáru došlo také k poškození vnější omítky domu a jen díky rychlé reakci mužů zákona a zásahu hasičů nedošlo ke zničení kolem stojících aut.

Dosavadní škoda – pětadvacet tisíc

Jak policisté posléze zjistili, neměli mladíci na svědomí pouze Palackou. „Obdobného jednání se pachatelé dopustili i v ulici Příční, kde stejným způsobem poničili další dva kontejnery. Celková výše škody bude upřesněna dodatečně, zatím činí dvacet pět tisíc korun," uvádí policejní mluvčí Marie Pivková. „Provedená dechová zkouška byla u obou mužů pozitivní. Starší nadýchal 0,10 a mladší 1,76 promile. Vyšetřování nadále pokračuje, oba muži jsou podezřelí z trestného činu poškození cizí věci," dodává ještě mluvčí.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×