Zprávy

Napsali o nás: Mobilní aplikace „e-chomutovska“ je přehledná a jednoduchá

Reklama

Vážení čtenáři, rádi bychom se s Vámi podělili o krátkém článku (minirecenzi), kterou o našem/vašem e-chomutovsku uveřejnila na svých stránkách společnost GXG Chomutov (Google eXperience Group - komunita lidí zajímající se o Google, jeho služby a jiné technologické vychytávky a výstřelky).

éčko1Rychlý tip #13 - E-Chomutovsko

Ne každý má potřebu vědět o každém slově či slibu z poslanecké sněmovny, kdo koho podplatil nebo kdy je správný čas na sběr hub. Většinu z nás ale zajímá, co se děje ve vlastním městě. Například kam tak uháněla ta sanitka, co jsem ráno viděl, proč byl na našem sídlišti včera večer ten vrtulník, nebo jak dlouho bude trvat oprava nějaké silnice. Pokud se vidíte alespoň v jednom z uvedených příkladů, tento Rychlý tip, je právě pro Vás.

E-Chomutovsko je zpravodajský server, který každý den přináší ty nejnovější informace z dění v Chomutově a jeho blízkém okolí. Dozvíte se o kulturním dění, o dopravních nehodách, dění na magistrátě a další zajímavé informace.

A jako správný moderní server má i svou aplikaci (aplikaci si můžete stáhnout zdarma na Google Play – poznámka redakce). Ta je přehledná a jednoduchá. V bočním menu si můžete vybrat kategorii článků nebo nástroje pro správu aplikace. V nástrojích si můžete třeba změnit barevné téma (v základu je nastavena stejná kombinace barev jako na webu, což je pro oko příjemné a svěží), nastavit synchronizaci nebo nastavit oznámení o nových článcích.qrkod

Dle mé osobní zkušenosti si u mě E-Chomutovsko udělalo další plus k dobru. Jako jeden z mála zpravodajských serverů totiž podává informace z objektivního hlediska, nezaujatě, nezkresleně.

A pokud nejste Chomutovští, nezoufejte. Server E-Chomutovsko není sám. V Ústeckém regionu jsou i další „E-servery", jako například E-Mostecko nebo E-Teplicko. (Článek najdete na stránkách GXG Chomutov, zde)

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×