Zprávy

Plně naložený kamion skončil v příkopu, hasiči ho tahali přes deset hodin

Reklama

Lounsko – Začátek vyprošťovacích prací 3:31 ráno, konec 13:58 odpoledne. K dopravní nehodě kamionu plného potravin došlo včera u Lubence (okres Louny), hasiče z Podbořan, Žatce a Lubence čekala desetihodinová „záchranná" akce.

kamionlubenec2

Zajel „mimo" a zpátky už to nešlo

Co přesně se v noci na silnici odehrálo, zatím ví asi jen sám řidič. „Příčiny nehody policie vyšetřuje," říká policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. „Nyní mohu uvést pouze tolik, že kamion vjel z dosud nezjištěných příčin za krajnici a zůstal viset na svodidlech. Protože se řidiči nepodařilo dostat auto zpátky na vozovku a hrozilo, že spadne ze svahu, problém ohlásil," dodává ještě mluvčí.

Nechybělo mnoho a zboží se překládalokamionlubenec1

Zablokovaná silnice byla na několik hodin úplně uzavřená. Hasiči se pomocí techniky snažili kamion vyprostit, v jednu chvíli se dokonce mluvilo o ručním přeložení nákladu. K tomu ale nakonec nedošlo, krátce před druhou hodinou se dvěma těžkým odtahovým vozidlům podařilo náklaďák ze škarpy vytáhnout. „Při nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění, vzhledem k poškození krajnice a samotných svodidel byl ale posléze provoz stažen do jednoho jízdního pruhu a doprava řízena semafory," zakončuje Střelcová.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 10. prosinec 2016

  Ústecký kraj – Používáte je při rozsvěcení stromečku, vánoční výzdoby za oknem i na balkoně... Ale ne vždy to musí dopadnout dobře. „Nevhodně používané prodlužovací kabely pro vánoční osvětlení mohou způsobit požár,“ upozorňují hasiči.

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×