Zprávy

Plně naložený kamion skončil v příkopu, hasiči ho tahali přes deset hodin

Reklama

Lounsko – Začátek vyprošťovacích prací 3:31 ráno, konec 13:58 odpoledne. K dopravní nehodě kamionu plného potravin došlo včera u Lubence (okres Louny), hasiče z Podbořan, Žatce a Lubence čekala desetihodinová „záchranná" akce.

kamionlubenec2

Zajel „mimo" a zpátky už to nešlo

Co přesně se v noci na silnici odehrálo, zatím ví asi jen sám řidič. „Příčiny nehody policie vyšetřuje," říká policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. „Nyní mohu uvést pouze tolik, že kamion vjel z dosud nezjištěných příčin za krajnici a zůstal viset na svodidlech. Protože se řidiči nepodařilo dostat auto zpátky na vozovku a hrozilo, že spadne ze svahu, problém ohlásil," dodává ještě mluvčí.

Nechybělo mnoho a zboží se překládalokamionlubenec1

Zablokovaná silnice byla na několik hodin úplně uzavřená. Hasiči se pomocí techniky snažili kamion vyprostit, v jednu chvíli se dokonce mluvilo o ručním přeložení nákladu. K tomu ale nakonec nedošlo, krátce před druhou hodinou se dvěma těžkým odtahovým vozidlům podařilo náklaďák ze škarpy vytáhnout. „Při nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění, vzhledem k poškození krajnice a samotných svodidel byl ale posléze provoz stažen do jednoho jízdního pruhu a doprava řízena semafory," zakončuje Střelcová.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

 • 16. leden 2017

  Ústí nad Labem - Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové policisté stále intenzivně pátrají. Naposledy o ztracené dívce informovali v pondělí před dvanáctou hodinou.

 • 12. leden 2017

  Ústí nad Labem - Policisté vyhlásili pátrání po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. V noci o tom informovali novináře. Dívka nedorazila do školy, nelze se jí dovolat.

 • 11. leden 2017

  Krušné hory - Fotopasti v Krušných horách zachytily psovitou šelmu, s největší pravděpodobností vlka. Hnutí DUHA Olomouc s dobrovolníky Vlčích hlídek a partnery ze státní ochrany přírody hledá od loňského podzimu v širší oblasti Krušných hor důkazy o přítomnosti velkých šelem, zejména vlka obecného a rysa ostrovida. Ochránci přírody nyní zveřejnili první záběry.

Co se chystá

 • 16. leden 2017

  Chomutov - Sníh se sype ze všech stran, v kamnech praská oheň, na stole voní čaj, křížaly a teplý perník. Babička dopočítá oka na pletení, přehlédne děti kolem stolu a začíná vyprávět. I když to vypadá jako výlet do díla českých klasiků, jedná se o žhavou současnost.

 • 09. leden 2017

  Kadaň – Kadaňská knihovna slaví! V úterý 10. ledna uplyne přesně 70 let od jejího založení.

 • 05. leden 2017

  Kadaň – Do Kadaně dorazí v pátek 6. ledna Tři králové. Udělejte dobrý skutek a přispějte v rámci největší dobrovolnické akce v Čechách do Tříkrálové sbírky. Na Mírovém náměstí bude celé odpoledne doprovodný program.

 • 05. leden 2017

  Chomutov – Do Chomutova přijedou v pátek 6. ledna po roce opět Tři králové. Tradičně budou s celou svojí družinou vyjíždět z Podkrušnohorského zooparku.

 • 03. leden 2017

  Most - Manželství je instituce, která tvoří legislativní základ rodiny. Vzniku manželství předchází svatební obřad. Ten může proběhnout velmi jednoduše, třeba jen ve čtyřech na patřičném úřadě, nebo to může být významná událost. Pokud jste pro druhou variantu, bude dobré být na ni připraven. Na trapasy se sice jen tak nezapomíná, ale mnohem příjemnější bude vzpomínat na báječný svatební den. Jak si Den D dobře zorganizovat vám pomůže akce, která se již tradičně koná na mosteckém Benediktu.

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×