Zprávy

Svými pěstmi „poslal“ družku do nemocnice, předtím s parťákem přepadl tři muže během hodiny

Reklama

Klášterec nad Ohří – Ulici s boxerským ringem si popletla dvojice „statečných" z Klášterce nad Ohří. Minulý týden napadla postupně během pouhých šedesáti minut tři muže, chtěla po nich peníze a telefony. O pár dní později pak jeden z „hrdinů" vystartoval v opilosti na svoji družku, která se neubránila a skončila v péči lékařů.

Férový boj dva na jednoho

Obvinění z těžkého ublížení na zdraví, výtržnictví a pokusu loupeže čelí duo kláštereckých mužů ve věku 31 a 33 let. Na svědomí toho mají vážně dost. Tři z incidentů se odehrály minulé pondělí v Chomutovské ulici v Klášterci nad Ohří. Problémy začaly v jedné místní restauraci, kde se oba pohádali s jedním z hostů. Spor během chvilky přerostl ve strkanici, napadený muž byl sražen k zemi, a zbytek argumentů zajistily kopance a rány pěstí.

Na ulici se jim nedařilo

O hodinu později si pak pánové, nabuzeni úspěšnou bitkou, vybrali na ulici další oběť. Po muži chtěli telefon a peníze, tentokrát ale nepochodili. Obtěžovaný se útoku ubránil a utekl. Tento nezdar dvojici bijců neodradil a dali ještě jeden pokus. Ani v tomto případě se ale nezadařilo, muž se i tentokrát spasil útěkem.

Na družku už si troufl sám

To ale zdaleka nebylo všechno. Své násilnické choutky totiž mladší z obou výtržníků ukojil o pouhých pár dní později pěkně doma, v soukromí. Posilněn alkoholem vyšlápl si na svou družku, slova brzy vystřídaly rány pěstí. „Zranění, která žena utrpěla, si vyžádala ošetření u lékaře v nemocnici. Muž v podnapilém stavu pak zaútočil i na hlídku zasahujících policistů. Jelikož muži zákona na místě vyhodnotili, že jednání násilníka je pro rodinu nebezpečné, vykázali ho ze společně obývaných prostor," uvádí k případu policejní mluvčí Marie Pivková.

Oba zadržení skončili po nezbytných úkonech v policejní cele a na státní zastupitelství byl podán návrh na jejich vzetí do vazby. Na příkaz soudu byl třiatřicetiletý muž ze zadržení propuštěn, jeho kolegu doprovodila policejní eskorta do vazební věznice v Litoměřicích.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×