Zprávy

Svými pěstmi „poslal“ družku do nemocnice, předtím s parťákem přepadl tři muže během hodiny

Reklama

Klášterec nad Ohří – Ulici s boxerským ringem si popletla dvojice „statečných" z Klášterce nad Ohří. Minulý týden napadla postupně během pouhých šedesáti minut tři muže, chtěla po nich peníze a telefony. O pár dní později pak jeden z „hrdinů" vystartoval v opilosti na svoji družku, která se neubránila a skončila v péči lékařů.

Férový boj dva na jednoho

Obvinění z těžkého ublížení na zdraví, výtržnictví a pokusu loupeže čelí duo kláštereckých mužů ve věku 31 a 33 let. Na svědomí toho mají vážně dost. Tři z incidentů se odehrály minulé pondělí v Chomutovské ulici v Klášterci nad Ohří. Problémy začaly v jedné místní restauraci, kde se oba pohádali s jedním z hostů. Spor během chvilky přerostl ve strkanici, napadený muž byl sražen k zemi, a zbytek argumentů zajistily kopance a rány pěstí.

Na ulici se jim nedařilo

O hodinu později si pak pánové, nabuzeni úspěšnou bitkou, vybrali na ulici další oběť. Po muži chtěli telefon a peníze, tentokrát ale nepochodili. Obtěžovaný se útoku ubránil a utekl. Tento nezdar dvojici bijců neodradil a dali ještě jeden pokus. Ani v tomto případě se ale nezadařilo, muž se i tentokrát spasil útěkem.

Na družku už si troufl sám

To ale zdaleka nebylo všechno. Své násilnické choutky totiž mladší z obou výtržníků ukojil o pouhých pár dní později pěkně doma, v soukromí. Posilněn alkoholem vyšlápl si na svou družku, slova brzy vystřídaly rány pěstí. „Zranění, která žena utrpěla, si vyžádala ošetření u lékaře v nemocnici. Muž v podnapilém stavu pak zaútočil i na hlídku zasahujících policistů. Jelikož muži zákona na místě vyhodnotili, že jednání násilníka je pro rodinu nebezpečné, vykázali ho ze společně obývaných prostor," uvádí k případu policejní mluvčí Marie Pivková.

Oba zadržení skončili po nezbytných úkonech v policejní cele a na státní zastupitelství byl podán návrh na jejich vzetí do vazby. Na příkaz soudu byl třiatřicetiletý muž ze zadržení propuštěn, jeho kolegu doprovodila policejní eskorta do vazební věznice v Litoměřicích.

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×