Zprávy

Svými pěstmi „poslal“ družku do nemocnice, předtím s parťákem přepadl tři muže během hodiny

Reklama

Klášterec nad Ohří – Ulici s boxerským ringem si popletla dvojice „statečných" z Klášterce nad Ohří. Minulý týden napadla postupně během pouhých šedesáti minut tři muže, chtěla po nich peníze a telefony. O pár dní později pak jeden z „hrdinů" vystartoval v opilosti na svoji družku, která se neubránila a skončila v péči lékařů.

Férový boj dva na jednoho

Obvinění z těžkého ublížení na zdraví, výtržnictví a pokusu loupeže čelí duo kláštereckých mužů ve věku 31 a 33 let. Na svědomí toho mají vážně dost. Tři z incidentů se odehrály minulé pondělí v Chomutovské ulici v Klášterci nad Ohří. Problémy začaly v jedné místní restauraci, kde se oba pohádali s jedním z hostů. Spor během chvilky přerostl ve strkanici, napadený muž byl sražen k zemi, a zbytek argumentů zajistily kopance a rány pěstí.

Na ulici se jim nedařilo

O hodinu později si pak pánové, nabuzeni úspěšnou bitkou, vybrali na ulici další oběť. Po muži chtěli telefon a peníze, tentokrát ale nepochodili. Obtěžovaný se útoku ubránil a utekl. Tento nezdar dvojici bijců neodradil a dali ještě jeden pokus. Ani v tomto případě se ale nezadařilo, muž se i tentokrát spasil útěkem.

Na družku už si troufl sám

To ale zdaleka nebylo všechno. Své násilnické choutky totiž mladší z obou výtržníků ukojil o pouhých pár dní později pěkně doma, v soukromí. Posilněn alkoholem vyšlápl si na svou družku, slova brzy vystřídaly rány pěstí. „Zranění, která žena utrpěla, si vyžádala ošetření u lékaře v nemocnici. Muž v podnapilém stavu pak zaútočil i na hlídku zasahujících policistů. Jelikož muži zákona na místě vyhodnotili, že jednání násilníka je pro rodinu nebezpečné, vykázali ho ze společně obývaných prostor," uvádí k případu policejní mluvčí Marie Pivková.

Oba zadržení skončili po nezbytných úkonech v policejní cele a na státní zastupitelství byl podán návrh na jejich vzetí do vazby. Na příkaz soudu byl třiatřicetiletý muž ze zadržení propuštěn, jeho kolegu doprovodila policejní eskorta do vazební věznice v Litoměřicích.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

 • 06. prosinec 2016

  Ústí nad Labem – Provozovatel letecké záchranky v Ústí nad Labem se bude vybírat znovu. Ministerstvo zdravotnictví zrušilo výsledky tendru. Nabídky posoudí nová komise, kterou odsouhlasila vláda.

 • 06. prosinec 2016

  Havraň – V testovacím provozu je zatím závod společnosti Yankee Candle v průmyslové zóně Joseph u Mostu. Čeká se na povolení zkušebního provozu, a teprve poté bude možno začít s ostrou výrobou. Společnost přesto u příležitosti slavnostního otevření nové továrny dovolila novinářům nafotit část provozu. Ne vše ale mohla media zaznamenat.

 • 03. prosinec 2016

  Chomutov - K poslednímu listopadovému dni přijala záchranná stanice v chomutovském zooparku již 308 zvířat. Nejčastěji to byli holubi, ježci, poštolky a rorýsi, ale i bobr nebo zajímavý zpěvný pták králíček ohnivý.

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×