Zprávy

Za měsíc proběhnou zápisy do školek, termín si můžete rezervovat na webu

Reklama

Chomutov – Základní školy už si své budoucí prvňáčky zapsaly, v průběhu příštího měsíce se v Chomutově budou konat také zápisy dětí do mateřinek. Bojíte se „návalu"? Svoji návštěvu ve školce si můžete dopředu zarezervovat.

školka

Vyberte si vhodný čas

K zápisu v termínu od 17. do 21. března mohou přijít děti, které dovrší do konce letošního roku věkovou hranici tří let. Děti mladší, tzn. narozené od 1. ledna 2012, se budou zapisovat až od 1. září na ředitelství Mateřské školy Chomutov v Jiráskově ulici. „Zápisy do chomutovských mateřských škol budou probíhat celý týden, a aby si rodiče se svými dětmi mohli naplánovat čas a vyhnuli se tak dlouhému čekání, mohou si díky rezervačnímu systému na webu vybrat termín návštěvy," říká primátor města Jan Mareš. Rezervaci termínu můžete provést od poloviny února na webové adrese - www.mscv.cz -.

Rozpis termínů pro jednotlivé školky

Ve všech školkách budou zápisy probíhat ve stejných časech, 8.00 – 14.00 hodin
17. - 18. března - Základní škola speciální a Mateřská škola, Chomutov, Palachova 4881
17. března – MŠ Zahradní 5185, Písečná 5072 a Růžová 5225
18. března – MŠ Kundratická 4623, 17. listopadu 4708 a Školní pěšina 5212
19. března – MŠ Prokopova 3389, Palackého 4057 a Dostojevského 4154
20. března – MŠ Alešova 2451 a Třebízského 3084
21. března – MŠ Blatenská 4879 a Jiráskova 4334

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×