Zprávy

Chomutovský zoopark připravil noční prohlídky, poprvé můžete vyrazit na svátek zamilovaných

Reklama

Chomutov – Asi není na Chomutovsku člověka, který by alespoň jednou nenavštívil místní zoopark. Napadlo vás někdy, že by mohlo být zajímavé, udělat si stejnou procházku po setmění? Pracovníci parku s touto možností nyní přicházejí.

jelen

Procházky budou každý pátek

První večerní prohlídku naplánoval zoopark na svátek sv. Valentýna, to znamená na 14. února v 18.30 hodin, všechny další budou probíhat každý pátek ve stejném čase. „Svátek zamilovaných na úvod jsme zvolili záměrně. Projít se parkem pěkně večer, to je přece romantické," usmívá se mluvčí zooparku Martina Pelcová.

Na co se můžeme těšit?

Kromě netradiční, hodinu a půl trvající podívané to bude například zajímavý výklad průvodce. „V současné době máme zatím naplánovaný jeden vycházkový okruh. Začínat se bude u vlků a poté se přes pandu, terária, takiny a jeleny milu dostaneme k velkým šelmám a jelenům bucharským. Prohlídka bude končit u tuleňů a večer velmi aktivního dikobraza," předesílá Pelcová. „Večerní návštěva je zajímavá nejen takzvaně na koukání, ale i na poslech. Zoopark totiž po setmění ožívá nádhernými zvuky," láká k návštěvě mluvčí.

Není to drahé

A na kolik noční procházka vyjde? Ne více, než návštěva klasická. Za netradiční prohlídku zaplatí dospělí 50 a děti pouhých 30 korun. Setkání s průvodcem proběhne vždy u vstupní pokladny do zooparku ze směru od Kamencového jezera.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×