Zprávy

Radnice dala termín dalšího setkání s občany, pište si pětadvacátý únor na Březenecké

Reklama

Chomutov – Základní škola na Březenecké, respektive její jídelna, se pro jedno odpoledne opět stane diskuzním sálem. Před necelým týdnem tady proběhla bouřlivá debata místních obyvatel a investorů ohledně výstavby startovacích bytů (článek najdete zde), za čtrnáct dní tady naplánovala chomutovská radnice setkání občanů s představiteli města.

setkání1Už nyní můžete posílat podněty

„Na podněty a dotazy občanů budou tradičně odpovídat zástupci vedení města, ale i městské policie, technických služeb či dopravního podniku," říká chomutovský primátor Jan Mareš a dodává, „pokud nám lidé budou chtít zaslat své podněty předem, zřídili jsme pro ně speciální e-mailovou adresu."

Primátor tentokrát bude

Vzhledem k aktuálnímu problému, který na Březenecké víří vášně, se stejně jako v prvním případě očekává velká účast. Navíc, tentokrát bude setkání přítomen i sám primátor. Na lednové schůzi lidé jeho neúčast hojně kritizovali, on byl ale pracovně mimo město.

Napište si do diáře

A kdy se na setkání nachystat? Podiskutovat můžete přijít v úterý, 25. února v 16 hodin, a jak již bylo napsáno, beseda proběhne v jídelně Základní školy na Březenecké. Dotazy a věcné připomínky můžete posílat na adresu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – . „Na smysluplné podněty připraví radnice odpovědi, které bude prezentovat právě na uvedeném setkání," předesílá chomutovská tisková mluvčí Šárka Schönová.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×