Zprávy

Radnice dala termín dalšího setkání s občany, pište si pětadvacátý únor na Březenecké

Reklama

Chomutov – Základní škola na Březenecké, respektive její jídelna, se pro jedno odpoledne opět stane diskuzním sálem. Před necelým týdnem tady proběhla bouřlivá debata místních obyvatel a investorů ohledně výstavby startovacích bytů (článek najdete zde), za čtrnáct dní tady naplánovala chomutovská radnice setkání občanů s představiteli města.

setkání1Už nyní můžete posílat podněty

„Na podněty a dotazy občanů budou tradičně odpovídat zástupci vedení města, ale i městské policie, technických služeb či dopravního podniku," říká chomutovský primátor Jan Mareš a dodává, „pokud nám lidé budou chtít zaslat své podněty předem, zřídili jsme pro ně speciální e-mailovou adresu."

Primátor tentokrát bude

Vzhledem k aktuálnímu problému, který na Březenecké víří vášně, se stejně jako v prvním případě očekává velká účast. Navíc, tentokrát bude setkání přítomen i sám primátor. Na lednové schůzi lidé jeho neúčast hojně kritizovali, on byl ale pracovně mimo město.

Napište si do diáře

A kdy se na setkání nachystat? Podiskutovat můžete přijít v úterý, 25. února v 16 hodin, a jak již bylo napsáno, beseda proběhne v jídelně Základní školy na Březenecké. Dotazy a věcné připomínky můžete posílat na adresu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – . „Na smysluplné podněty připraví radnice odpovědi, které bude prezentovat právě na uvedeném setkání," předesílá chomutovská tisková mluvčí Šárka Schönová.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×