Zprávy

Aktuálně: Hasiči v akci podruhé, v Českých Hamrech hořela střecha domu

Reklama

České Hamry – Jako by ohnivého neštěstí nebylo dnes již dost. K dalšímu požáru, tentokrát v Českých Hamrech, vyjížděli zhruba před hodinou klášterečtí hasiči. V jejich záchranářské práci jim pomohli dobrovolníci z horských městeček.

hasici4Klášterec, Vejprty, Hamry a Kovářská

V mnohém si oba požáry (více o odpoledním v Chomutově najdete zde) byly velmi podobné. V obou případech hořela střecha (podle našich informací vzplanul hamerský oheň od komína),  v obou případech zasahovaly na místě čtyři hasičské jednotky. Hlášení o požáru v Českých Hamrech dostali hasiči pět minut před osmnáctou hodinou. Na místo vyjela jednotka profesionálů z Klášterce nad Ohří a trojice jednotek dobrovolných. Vejprtští, Kryštofovy Hamry a také hasiči z Kovářské.

Dva lidé se nadýchali zplodin

„Požár byl lokalizován během dvaceti minut. K žádným zraněním naštěstí nedošlo, pouze dvě osoby, které se do příjezdu hasičů snažily oheň hasit samy, se nadýchaly zplodin. V současné době jedou na místo pracovníci zdravotní záchranné služby," uvádí důstojník operačního střediska hasičů Tomáš Kalvoda.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×