Zprávy

Aktuálně: V tělocvičně Hornické školy hořela střecha, hasiči požár zlikvidovali před pár minutami

Reklama

Chomutov – Celou jednu hodinu se potýkali hasiči s požárem střechy nad tělocvičnou chomutovské Základní školy Hornická. Na místě zasahovaly čtyři hasičské jednotky.

hasicititul

Hasiči zvládli červeného kohouta během hodiny

Čas, 13.10, hasiči dostávají hlášení o plamenech na budově v Husově ulici. K zásahu vyjíždějí profesionálové a dobrovolníci z Chomutova, jednotka dobrovolných hasičů z Jirkova a podniková hasičská železniční jednotka. „Hořelo pod plechovou střechou budovy, hasiči na ní museli vyřezat otvor, aby se dostali k ohnisku požáru. Na jeho likvidaci použili vodní proud přímo ze střechy a další proudy zevnitř budovy. Požár byl lokalizován v 14.10 hodin," uvádí mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Evakuace nebyla nutná

Kromě hasičů byly na místě také policejní hlídky, které celou ulici uzavřely. Podle všeho nedošlo naštěstí k žádnému zranění ani k případné evakuaci osob. Příčina požáru bude nyní předmětem dalšího vyšetřování.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

 • 16. leden 2017

  Ústí nad Labem - Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové policisté stále intenzivně pátrají. Naposledy o ztracené dívce informovali v pondělí před dvanáctou hodinou.

 • 12. leden 2017

  Ústí nad Labem - Policisté vyhlásili pátrání po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. V noci o tom informovali novináře. Dívka nedorazila do školy, nelze se jí dovolat.

 • 11. leden 2017

  Krušné hory - Fotopasti v Krušných horách zachytily psovitou šelmu, s největší pravděpodobností vlka. Hnutí DUHA Olomouc s dobrovolníky Vlčích hlídek a partnery ze státní ochrany přírody hledá od loňského podzimu v širší oblasti Krušných hor důkazy o přítomnosti velkých šelem, zejména vlka obecného a rysa ostrovida. Ochránci přírody nyní zveřejnili první záběry.

Co se chystá

 • 16. leden 2017

  Chomutov - Sníh se sype ze všech stran, v kamnech praská oheň, na stole voní čaj, křížaly a teplý perník. Babička dopočítá oka na pletení, přehlédne děti kolem stolu a začíná vyprávět. I když to vypadá jako výlet do díla českých klasiků, jedná se o žhavou současnost.

 • 09. leden 2017

  Kadaň – Kadaňská knihovna slaví! V úterý 10. ledna uplyne přesně 70 let od jejího založení.

 • 05. leden 2017

  Kadaň – Do Kadaně dorazí v pátek 6. ledna Tři králové. Udělejte dobrý skutek a přispějte v rámci největší dobrovolnické akce v Čechách do Tříkrálové sbírky. Na Mírovém náměstí bude celé odpoledne doprovodný program.

 • 05. leden 2017

  Chomutov – Do Chomutova přijedou v pátek 6. ledna po roce opět Tři králové. Tradičně budou s celou svojí družinou vyjíždět z Podkrušnohorského zooparku.

 • 03. leden 2017

  Most - Manželství je instituce, která tvoří legislativní základ rodiny. Vzniku manželství předchází svatební obřad. Ten může proběhnout velmi jednoduše, třeba jen ve čtyřech na patřičném úřadě, nebo to může být významná událost. Pokud jste pro druhou variantu, bude dobré být na ni připraven. Na trapasy se sice jen tak nezapomíná, ale mnohem příjemnější bude vzpomínat na báječný svatební den. Jak si Den D dobře zorganizovat vám pomůže akce, která se již tradičně koná na mosteckém Benediktu.

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×