Zprávy

Další ročník Rodinného zápolení načala Chomutovská ploutev, na první akci přišlo přes pět set lidí

Reklama

Chomutov – A je to tady. Další ročník celoroční soutěže pro rodiny s dětmi je zahájen, série osmnácti akcí začala dnes v chomutovském Aquasvětě.

rozatitul

První akci navštívilo na sto padesát rodin

Stejně jako v ročnících minulých, zápolící rodiny bude i letos celým kláním provázet oblíbená dvojice, koza Róza a kozlík Rozmarýnek. To, jak moc jste se na ně těšili, dokazovala dnešní dopolední návštěva v bazénu. „Začátek se vyvedl nadmíru. Pro první známky si přišlo zhruba 150 rodin," pochvaluje si tradiční organizátorka Marie Heřmanová.

Pan primátor nechal plavky doma

První akci si nenechal ujít ani primátor města Jan Mareš. V plaveckém úboru sice nedorazil, zato ale ocenil všechny vítěze jednotlivých soutěží.

Róza chystá překvapení

A na co se letos můžeme těšit? Nový ročník opět slibuje kopec zábavy. Bude to například noční detektivní pátrání po památkách města, oslavíme sto desáté narozeniny přehrady Kameničky, strávíme den s chomutovskými softbalisty nebo třeba uložíme malé ježečky k zimnímu spánku. „Akcí je skutečně osmnáct. Patnáct je již nyní vypsaných, šestnáctou bude prosincové slavnostní losovací odpoledne a zbylé dvě budou opět bonusové. Jaké? To je zatím překvapení," usmívá se tajemně Heřmanová. (Přehled všech akcí najdete zde.)

Prohlédněte si fotogalerii

Na první akci nemohlo samozřejmě chybět ani e-chomutovsko, abychom pro vás zdokumentovali, jak skvěle jste se bavili.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×