Zprávy

Loupežná zlodějna za bílého dne. Lupič napadl seniorku v centru města, sebral jí šest stovek

Reklama

Chomutov – Zlodějská drzost a bezostyšnost nezná mezí. Přestávají rozlišovat den a noc, je jim jedno, zda jsou v centru města nebo v odlehlém zákoutí. Tuto smutnou skutečnost pocítila před dvěma dny na vlastní kůži také devětasedmdesátiletá seniorka. Byla napadena a okradena téměř v pravé poledne, po útoku navíc skončila v péči lékařů.

ilustračnípolicieSrazil ženu na zem

K neomalené zlodějně došlo v úterý v Blatenské ulici půl hodiny před polednem. K nic netušící paní přistoupil zezadu zatím neznámý muž, srazil ji na zem, vytrhl z ruky její kabelku a zmizel. Na místo dorazivší lékaři naštěstí neshledali žádná vážnější zranění, přesto starší ženu odvezli k ošetření do chomutovské nemocnice.

Ukradl ji šest stovek

Nehezká příhoda měla svoji dohru ještě týž den odpoledne. Poté, co policisté prohledali místo činu a blízké okolí, našli nedaleko pohozenou odcizenou kabelku. Když posléze vrátili tašku okradené majitelce, zjistili, že krom peněz, v tomto případě šlo o šest set korun, zůstalo vše na svém místě.

Viděli jste něco? Pomozte policii...

A co zloděj? Zatím se po něm intenzivně pátrá. „Jestliže by mohl někdo poskytnout jakoukoliv informaci, vedoucí k dopadení pachatele, nechť zavolá na linku 158 nebo kontaktuje přímo policejní Obvodní oddělení Chomutov město na čísle 974447651," žádá veřejnost o spolupráci policejní mluvčí Marie Pivková.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×