Zprávy

Na sídlišti vybouchla feťácká varna. Vařič se vymlouvá na pánvičku

Reklama

Chomutov – Čas, 18.07.  Hasiči dostávají hlášku o výbuchu bytu v ulici 17. listopadu 4627 v Chomutově. Na udané místo vyráží tři jednotky chomutovských profesionálů a jejich dobrovolní kolegové z Jirkova.

Sousedé to neodnesli

K překvapení hasičů byt nehoří. Detonace poškodila, respektive vyrazila vstupní dveře, újmy doznala také jedna z bytových příček a balkónová okna. K dalším větším ztrátám či ohrožení sousedů naštěstí nedošlo.

Případ má v rukách chomutovská kriminálka

To hlavní a zásadní zjištění mělo ale teprve přijít. V době výbuchu se v bytě nacházely tři osoby, dva muži (45 a 31 let) a žena (20 let). To ale nebylo zdaleka všechno, co se v bytě našlo. Na místě byly objeveny plastové kanystry s dosud neznámou látkou. „Celá věc je nyní v šetření chomutovských kriminalistů. Nalezené kanystry byly samozřejmě zajištěny a budou poslány na expertízu. Příčiny výbuchu budou nyní předmětem vyšetřování, s největší pravděpodobností se ale jedná o varnu na pervitin," uvádí k případu policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Tři body hovoří pro varnu

Slova mluvčí korespondují s námi zjištěnými informacemi. Podle našeho zdroje všechno na feťáckou varnu ukazuje více než prokazatelně. Za a/ postižení nechtěli údajně nehodu ani hlásit, o to se museli postarat sousedé b/ všude po domě to bylo cítit jako v chemičce c/ při pouhém pohledu do prostor bytu by prý i člověk neznalý poznal okamžitě, která bije.

„Perník přímo do ksichtu"

Třeba to ale nakonec bylo všechno jinak. Jeden z mužů byl totiž nucen podrobit se lékařskému ošetření. Jak opět uvádí zdroj - cituji, „perník mu řachnul přímo do ksichtu". Zraněný (lehce) se ovšem hájil jinak. Prý včera dělal něco s plynem, a prý se mu to tak dobře nepovedlo a dneska mu vybuchla pánvička. No, kriminalisté si s tím poradí a uvidíme, která z verzí bude ta správná.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×