Zprávy

Hasiči mu přijeli zachránit „bydlení“, on jim za to poničil auto a ještě je chtěl zbít

Reklama

Počerady – Dramatický úvod nového roku čekal severočeské hasiče. Při zásahu v nedalekých Počeradech museli čelit nejen ohni, ale také pravděpodobně opilému agresorovi, jemuž se přítomnost zachránců pranic nelíbila. Rozbil jim auto a chtěl se prát.

Příčina požáru odhalena

K incidentu mezi opilcem a hasiči došlo dnes kolem poledne při jejich zásahu v neobydleném patrovém domě v Počeradech, na jehož půdě hořel odpad a matrace. Na místo požáru dorazily tři hasičské jednotky, elektrárenská právě z Počerad, HZS Louny a Sbor dobrovolných hasičů z Postoloprt. Požár způsobil škodu za zhruba deset tisíc korun, své k tomu řekl už i vyšetřovatel. Podle něj byla příčinou neopatrná manipulace s otevřeným ohněm.

Vyhodit dveřmi, vrátí se oknem

Co přesně se alkoholem ovlivněnému muži na hasičích a jejich práci nelíbilo, nikdo neví. Jisté je, že již během průzkumu se do zakouřeného objektu soustavně vracel, ačkoliv byl profesionály v modrožlutých uniformách předtím několikrát vyveden.

Kluci si nic nenechali líbit

Neposlušný a příkazu nedbající „chytrák" nakonec vše vyřešil po svém. Nejprve rozbil rukou světlo na jednom ze zásahových vozů a posléze napadl samotné hasiče. Ti si to samozřejmě nenechali líbit, drzouna velmi rychle usměrnili a zpacifikovali, aby ho nakonec předali do rukou zákona.

Na Silvestra 23 výjezdů

V závěru se ještě sluší dodat statistika silvestrovského dne a noci. V rámci celého severočeského regionu vyjížděli hasiči třiadvacetkrát. Ve všech případech se naštěstí jednalo o drobnější požáry, při kterých hořely kontejnery a popelnice, tráva či staré listí. Ve většině byl podle hasičů oheň způsobený zábavnou pyrotechnikou.

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×