Zprávy

Hasiči mu přijeli zachránit „bydlení“, on jim za to poničil auto a ještě je chtěl zbít

Reklama

Počerady – Dramatický úvod nového roku čekal severočeské hasiče. Při zásahu v nedalekých Počeradech museli čelit nejen ohni, ale také pravděpodobně opilému agresorovi, jemuž se přítomnost zachránců pranic nelíbila. Rozbil jim auto a chtěl se prát.

Příčina požáru odhalena

K incidentu mezi opilcem a hasiči došlo dnes kolem poledne při jejich zásahu v neobydleném patrovém domě v Počeradech, na jehož půdě hořel odpad a matrace. Na místo požáru dorazily tři hasičské jednotky, elektrárenská právě z Počerad, HZS Louny a Sbor dobrovolných hasičů z Postoloprt. Požár způsobil škodu za zhruba deset tisíc korun, své k tomu řekl už i vyšetřovatel. Podle něj byla příčinou neopatrná manipulace s otevřeným ohněm.

Vyhodit dveřmi, vrátí se oknem

Co přesně se alkoholem ovlivněnému muži na hasičích a jejich práci nelíbilo, nikdo neví. Jisté je, že již během průzkumu se do zakouřeného objektu soustavně vracel, ačkoliv byl profesionály v modrožlutých uniformách předtím několikrát vyveden.

Kluci si nic nenechali líbit

Neposlušný a příkazu nedbající „chytrák" nakonec vše vyřešil po svém. Nejprve rozbil rukou světlo na jednom ze zásahových vozů a posléze napadl samotné hasiče. Ti si to samozřejmě nenechali líbit, drzouna velmi rychle usměrnili a zpacifikovali, aby ho nakonec předali do rukou zákona.

Na Silvestra 23 výjezdů

V závěru se ještě sluší dodat statistika silvestrovského dne a noci. V rámci celého severočeského regionu vyjížděli hasiči třiadvacetkrát. Ve všech případech se naštěstí jednalo o drobnější požáry, při kterých hořely kontejnery a popelnice, tráva či staré listí. Ve většině byl podle hasičů oheň způsobený zábavnou pyrotechnikou.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×