Zprávy

Zvířátka v zooparku dostanou pod stromeček pamlsky, přispět dárkem můžete i vy

Reklama

Chomutov – Potěšil vás v průběhu roku pohled na zvířátka v chomutovském zooparku? Udělejte na oplátku radost vy jim a obdarujte je vánoční nadílkou. Už zítra máte ideální příležitost.

Zvířátkový Ježíšek

Vánoce, to nejsou jen chvilky shonů, nervů, příprav a úklidů. Vánoce jsou také o radosti, pohodě a dárcích. A právě na posledně jmenované se každoročně těší většina malých, a přiznejme si, mnohdy i velkých.  Udělat radost ale můžeme nejen sami sobě, člověk člověku, ale i například němým tvářím.  Nevíte jak? Není nic jednoduššího. Podkrušnohorský zoopark připravil na zítra dárečkový den, pro zvířátka sem můžete přinést „Ježíška" v podobě ovoce a zeleniny, medu, piškotů nebo pamlsků a konzerv pro psy a kočky z chomutovského psího útulku. Vítané jsou i starší čisté deky či psí a kočičí pelíšky.

Dárky noste na statek

„Rádi uvítáme každého dárce. Vaše dárky převezmeme v neděli na statku domácích zvířat vedle restaurace U Pratura, jako poděkování za štědrost bude pro všechny dárce vstup do zooparku zdarma," předesílá mluvčí Martina Pelcová a zároveň neopomene připomenout jednu ryze vánoční akci, „kdo bude chtít, může se s námi naladit na správnou vánoční notu. Od 11 do 15 hodin si tady všichni návštěvníci mohou ozkoušet staročeské tradice, lití olova, pouštění skořápek nebo třeba rozkrajování jablíček."

Takže, už máte nachystané pamlsky?

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

 • 16. leden 2017

  Ústí nad Labem - Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové policisté stále intenzivně pátrají. Naposledy o ztracené dívce informovali v pondělí před dvanáctou hodinou.

 • 12. leden 2017

  Ústí nad Labem - Policisté vyhlásili pátrání po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. V noci o tom informovali novináře. Dívka nedorazila do školy, nelze se jí dovolat.

 • 11. leden 2017

  Krušné hory - Fotopasti v Krušných horách zachytily psovitou šelmu, s největší pravděpodobností vlka. Hnutí DUHA Olomouc s dobrovolníky Vlčích hlídek a partnery ze státní ochrany přírody hledá od loňského podzimu v širší oblasti Krušných hor důkazy o přítomnosti velkých šelem, zejména vlka obecného a rysa ostrovida. Ochránci přírody nyní zveřejnili první záběry.

Co se chystá

 • 16. leden 2017

  Chomutov - Sníh se sype ze všech stran, v kamnech praská oheň, na stole voní čaj, křížaly a teplý perník. Babička dopočítá oka na pletení, přehlédne děti kolem stolu a začíná vyprávět. I když to vypadá jako výlet do díla českých klasiků, jedná se o žhavou současnost.

 • 09. leden 2017

  Kadaň – Kadaňská knihovna slaví! V úterý 10. ledna uplyne přesně 70 let od jejího založení.

 • 05. leden 2017

  Kadaň – Do Kadaně dorazí v pátek 6. ledna Tři králové. Udělejte dobrý skutek a přispějte v rámci největší dobrovolnické akce v Čechách do Tříkrálové sbírky. Na Mírovém náměstí bude celé odpoledne doprovodný program.

 • 05. leden 2017

  Chomutov – Do Chomutova přijedou v pátek 6. ledna po roce opět Tři králové. Tradičně budou s celou svojí družinou vyjíždět z Podkrušnohorského zooparku.

 • 03. leden 2017

  Most - Manželství je instituce, která tvoří legislativní základ rodiny. Vzniku manželství předchází svatební obřad. Ten může proběhnout velmi jednoduše, třeba jen ve čtyřech na patřičném úřadě, nebo to může být významná událost. Pokud jste pro druhou variantu, bude dobré být na ni připraven. Na trapasy se sice jen tak nezapomíná, ale mnohem příjemnější bude vzpomínat na báječný svatební den. Jak si Den D dobře zorganizovat vám pomůže akce, která se již tradičně koná na mosteckém Benediktu.

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×