Zprávy

Klášterecké „teplo“ mění své majitele, pro obyvatele prý zůstane vše při starém

Reklama

Klášterec nad Ohří - Společnost ČEZ Teplárenská, a. s. odkoupila 100% podíl ve společnosti Teplo Klášterec, provozující tepelné hospodářství v tomto městě. Stávající cena za 1 GJ tepla se pro obyvatele Klášterce nad Ohří zvyšovat nebude, zůstane stejná jako dosud.

Výtop více než pěti tisíc domácností

Teplo Klášterec, s. r. o., je etablovaná společnost se stabilní tržní a finanční pozicí. Zabývá se rozvodem a prodejem tepelné energie pro potřeby ústředního topení a teplé užitkové vody prostřednictvím vlastní moderní infrastruktury systému centrálního zásobování teplem. Nový vlastník chce udržet a v budoucnu dále zlepšovat vysoký standard kvality dodávek tepelné energie pro více než 5 000 domácností a řadu nerezidenčních objektů.

„Vybírali jsme spolehlivého investora"

„Systém centrálního zásobování teplem představuje nejvýhodnější alternativu vytápění pro většinu domácností v Klášterci nad Ohří. Při výběru strategického partnera bylo pro nás klíčové, najít investora, který zajistí kontinuitu fungování, bude zárukou spolehlivých dodávek tepla pro zákazníky společnosti a bude pokračovat v dalším rozvoji společnosti," říká jeden z prodávajících Zdeněk Šroubek.

Stejný strategický záměr

„Akvizice společnosti Teplo Klášterec je v souladu s naším strategickým záměrem v oblasti tuzemského teplárenství. Jsem velice rád, že ČEZ Teplárenská, a. s., bude zajišťovat tepelný komfort většině obyvatel tohoto města," poznamenal předseda představenstva ČEZ Teplárenská Vladimír Gult.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×