Zprávy

Se psími nalezenci se o víkendu roztrhl pytel, strážníci odvezli do útulku šest nováčků

Reklama

Chomutov – Takový víkend, počítáno i s pátkem, chomutovští strážníci dlouho nezažili. Hned čtyřikrát museli zajíždět do psího útulku s novými nalezenci, v jednom případě přivezli štěně i s matkou.

Začalo to německými ovčáky

První výjezd absolvovali strážníci už pátek v půl šesté ráno. Cílem jejich cesty byla Stromovka poblíž zooparku. Odtud do útulku odváželi dva statné, volně pobíhající německé ovčáky.

V pátek ještě dvakrát

Další práce obdobného charakteru čekala na hlídku, speciálně vyškolenou k odchytu zvířat, stejný den pár minut po poledni. V Nádražní ulici nalezla opuštěného a zmateného maďarského ohaře. A aby toho nebylo málo, v osm hodin večer se pro změnu vyjíždělo do kina Svět, kde se v místním vestibulu rozhodl ohřát další z psích cestovatelů.

Fena i se štěnětem

Klid nepřinesl ani den následující. Už v devět hodin ráno přebíral velitel sloužící směny hlášení, že ve Feroně na Spořické ulici se nachází cizí fena německého ovčáka. Ta si s sebou na výlet dokonce „přibalila" své vlastní štěně.

Ve všech případech byli čtyřnozí miláčci člověka / i když to tak bohužel někdy dle zacházení některých lidí nevypadá /převezeni do dočasného domova, do psího útulku v Beethovenově ulici v Chomutově.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×