Zprávy

Policisté žádají veřejnost o pomoc, hledají se dva „úchylové“ obtěžující děti

Reklama

Chomutov – Chomutovští kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při ustanovení dosud neznámých pachatelů. V obou případech se bohužel jedná o sexuální obtěžování dětí.

Případ číslo jedna

K prvnímu případu došlo v pondělí, 21. října tohoto roku. Na zastávce městské hromadné dopravy na Palackého ulici (poblíž zdravotní školy) obtěžoval neznámý muž krátce po dvacáté hodině nezletilého klučinu. Poté, co ho oslovil, začal na něj sahat a bránit mu v odchodu. Chlapci se nakonec podařilo z místa utéct.

Popis pachatele

Muž ve věku asi tak 30 let, vysoký 170 až 175 cm, střední postavy, bílé pleti, světlé oči. Měl krátké černé vlasy, po celé hlavě měly vlasy stejnou délku, na tváři strniště. Žádné zvláštní znamení v obličeji neměl. Oblečen byl do tmavé bundy nebo mikiny, zřejmě černé barvy, s kapsami po stranách. Riflové kalhoty měly na sobě špinavé skvrny. Muž hovořil česky, bez přízvuku.

Případ číslo dva

K případu druhému došlo před třemi dny, v úterý 10. prosince po osmnácté hodině večerní.  Na silnici mezi čerpací stanicí Shell a železniční zastávkou Chomutov – město obtěžoval neznámý muž dívku, vracející se domů. Mladou slečnu zvrhlík zastavil, oslovil a začal si rozepínat kalhoty. Na nic dalšího poškozená nečekala a z místa utekla, k fyzickému kontaktu naštěstí nedošlo.

Popis pachatele

Muž světlé pleti, vysoký asi 170 cm, ve věku kolem 40 let. Silnější postavy, kulatý obličej, výraznější čelist. Krátké tmavší vlasy, na tváři strniště. Oblečen byl do tmavé bundy, světlejšího trika nebo mikiny s potiskem. Dále měl na sobě světlé riflové kalhoty. Není jisté, zda měl na hlavě nějakou pokrývku.  Muž nebyl neupravený, nezapáchal, celkově působil nenápadným dojmem.  Hovořil plynule česky bez přízvuku, mužný hlas, ale ne hrubý.

Poznali jste je? Volejte na uvedená čísla

Policisté se nyní obrací na pomoc veřejnosti. Jestliže jednoho či druhého pachatele poznáte, zavolejte ihned na linku 158 nebo přímo na PČR SKPV Chomutov tlf. 974 433 459, fax 974 433 901.

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×