Zprávy

Policisté žádají veřejnost o pomoc, hledají se dva „úchylové“ obtěžující děti

Reklama

Chomutov – Chomutovští kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při ustanovení dosud neznámých pachatelů. V obou případech se bohužel jedná o sexuální obtěžování dětí.

Případ číslo jedna

K prvnímu případu došlo v pondělí, 21. října tohoto roku. Na zastávce městské hromadné dopravy na Palackého ulici (poblíž zdravotní školy) obtěžoval neznámý muž krátce po dvacáté hodině nezletilého klučinu. Poté, co ho oslovil, začal na něj sahat a bránit mu v odchodu. Chlapci se nakonec podařilo z místa utéct.

Popis pachatele

Muž ve věku asi tak 30 let, vysoký 170 až 175 cm, střední postavy, bílé pleti, světlé oči. Měl krátké černé vlasy, po celé hlavě měly vlasy stejnou délku, na tváři strniště. Žádné zvláštní znamení v obličeji neměl. Oblečen byl do tmavé bundy nebo mikiny, zřejmě černé barvy, s kapsami po stranách. Riflové kalhoty měly na sobě špinavé skvrny. Muž hovořil česky, bez přízvuku.

Případ číslo dva

K případu druhému došlo před třemi dny, v úterý 10. prosince po osmnácté hodině večerní.  Na silnici mezi čerpací stanicí Shell a železniční zastávkou Chomutov – město obtěžoval neznámý muž dívku, vracející se domů. Mladou slečnu zvrhlík zastavil, oslovil a začal si rozepínat kalhoty. Na nic dalšího poškozená nečekala a z místa utekla, k fyzickému kontaktu naštěstí nedošlo.

Popis pachatele

Muž světlé pleti, vysoký asi 170 cm, ve věku kolem 40 let. Silnější postavy, kulatý obličej, výraznější čelist. Krátké tmavší vlasy, na tváři strniště. Oblečen byl do tmavé bundy, světlejšího trika nebo mikiny s potiskem. Dále měl na sobě světlé riflové kalhoty. Není jisté, zda měl na hlavě nějakou pokrývku.  Muž nebyl neupravený, nezapáchal, celkově působil nenápadným dojmem.  Hovořil plynule česky bez přízvuku, mužný hlas, ale ne hrubý.

Poznali jste je? Volejte na uvedená čísla

Policisté se nyní obrací na pomoc veřejnosti. Jestliže jednoho či druhého pachatele poznáte, zavolejte ihned na linku 158 nebo přímo na PČR SKPV Chomutov tlf. 974 433 459, fax 974 433 901.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×