Zprávy

Blesková soutěž: Hrajeme o lístky na klášterecký koncert Věry Špinarové

Reklama

Klášterec nad Ohří – Máte chuť vyrazit za skvělou muzikou? Tak to jste tady správně. Máme pro vás dva lupeny na čtvrteční koncert Věry Špinarové, stačí znát správnou odpověď a mít štěstí při losu.

Hrajeme do čtvrtečních 10 hodin

Pravidla soutěže zůstávají neměnná. Účastník musí být fanouškem našich stránek, musí být správně zodpovězená soutěžní otázka a odpověď je potřeba zaslat na naší adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Z došlých mailů bude vylosován výherce, který od nás dostane dvě vstupenky na koncert. Uzávěrka soutěže bude tentokrát ve čtvrtek, 5. prosince v 10 hodin přesně. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo, na kterém vás budeme moci v případě výhry kontaktovat (buďte prosím na telefonu, aby se vše mohlo rychle vyřídit). Výsledky budou uveřejněné na našich FB stránkách.

Na co se dnes odpovídá?

Lístky, které pro vás máme, jsou na čtvrteční večer, koncert proběhne v kláštereckém Kulturním domě a začátek bude v 19 hodin.  Soutěžní otázka: Věra Špinarová oslaví v prosinci ... narozeniny. Napište nám kolikáté a kolikátého.

Více o koncertu čtěte zde.

Přejeme vám hodně štěstí

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×