Zprávy

Od sousedů: Maskován šálou a brýlemi vykradl banku za bílého dne. Policie žádá o pomoc…

Reklama

Žatec – Na středeční podvečer zaměstnanci žatecké Komerční banky asi hned tak nezapomenou. Tváří v tvář stanuli maskovanému lupiči, který si přišel „vydělat" cizích peněz. Policie nyní žádá veřejnost o pomoc.

Na lup vyrazil s igelitkou

K loupeži došlo před dvěma dny, ve středu, kolem 17. 15 hodin v pobočce Komerční banky v Žatci. „K pokladně přistoupila osoba, maskována velkými slunečními brýlemi a šátkem přes tvář, a po pracovnici přepážky požadovala finanční hotovost," říká policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. „Je možné, že v tašce, kam ukládala peníze, měla podezřelá osoba pistoli. Z taktických důvodů nebudeme výši vydané finanční částky zveřejňovat," dodává ještě mluvčí.

Popis pachatele či pachatelky

Osoba byla vysoká asi 170 cm, podle pohybu se zřejmě jedná o muže. Na sobě měla plátěnou khaki bundu a pod ní tmavou mikinu s kapucí na hlavě, obličej maskovala šálou a velkými slunečními brýlemi. V ruce držela igelitovou tašku oranžové barvy.

Hledají se svědci

V souvislosti s loupežným přepadením požádala policie veřejnost o pomoc při pátrání. „Pokud jste si v inkriminovanou dobu všimli podezřelé osoby před budovou Komerční banky (odkud přišla, jakým směrem odcházela či odjížděla) nebo v její blízkosti, sdělte prosím informace na linku 158 nebo mobilní telefon 724 802 396. Oznámení lze podat i anonymně. Děkujeme," zakončuje Střelcová.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×