Zprávy

Od sousedů: Maskován šálou a brýlemi vykradl banku za bílého dne. Policie žádá o pomoc…

Reklama

Žatec – Na středeční podvečer zaměstnanci žatecké Komerční banky asi hned tak nezapomenou. Tváří v tvář stanuli maskovanému lupiči, který si přišel „vydělat" cizích peněz. Policie nyní žádá veřejnost o pomoc.

Na lup vyrazil s igelitkou

K loupeži došlo před dvěma dny, ve středu, kolem 17. 15 hodin v pobočce Komerční banky v Žatci. „K pokladně přistoupila osoba, maskována velkými slunečními brýlemi a šátkem přes tvář, a po pracovnici přepážky požadovala finanční hotovost," říká policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. „Je možné, že v tašce, kam ukládala peníze, měla podezřelá osoba pistoli. Z taktických důvodů nebudeme výši vydané finanční částky zveřejňovat," dodává ještě mluvčí.

Popis pachatele či pachatelky

Osoba byla vysoká asi 170 cm, podle pohybu se zřejmě jedná o muže. Na sobě měla plátěnou khaki bundu a pod ní tmavou mikinu s kapucí na hlavě, obličej maskovala šálou a velkými slunečními brýlemi. V ruce držela igelitovou tašku oranžové barvy.

Hledají se svědci

V souvislosti s loupežným přepadením požádala policie veřejnost o pomoc při pátrání. „Pokud jste si v inkriminovanou dobu všimli podezřelé osoby před budovou Komerční banky (odkud přišla, jakým směrem odcházela či odjížděla) nebo v její blízkosti, sdělte prosím informace na linku 158 nebo mobilní telefon 724 802 396. Oznámení lze podat i anonymně. Děkujeme," zakončuje Střelcová.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×