Zprávy

Soutěž: Hrajeme o šest lístků na kouzelný muzikál „Popelka na ledě“

Reklama

Chomutov – Jak jistě mnozí z vás vědí, nadcházející víkend se na chomutovském zimním stadionu představí věhlasem opředený muzikál Popelka na ledě. Chystáte se na něj vyrazit a stále ještě nemáte lístky? Nevadí. Zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte po dvou vstupenkách na každé ze tří plánovaných představení.

Hrajeme do pátečního večera

Kdo naše soutěže sleduje, pravidla pro něj nebudou ničím novým. Pro ty, kteří budou hrát poprvé, je zopakujeme. Účastník musí být fanoušek našich stránek, musí být správně zodpovězená soutěžní otázka, jejíž znění je potřeba zaslat na naší adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Z došlých mailů budou následně vylosováni tři výherci, kteří od nás obdrží již zmíněné vstupenky na jedno z plánovaných představení. Uzávěrka soutěže bude v pátek, 29. listopadu v 18 hodin přesně. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo, na kterém vás budeme moci v případě výhry kontaktovat. Výsledky budou posléze uveřejněné na našich FB stránkách.

Popelka na ledě

Kouzelný muzikál Popelka míří do Chomutova poprvé za dlouhou dobu svého trvání, v místní hokejové SD aréně se představí během dvou dnů hned třikrát. Poprvé se na zimní stadion můžete vypravit v sobotu, 30. listopadu od 18 hodin, další dvě představení následují v neděli 1. prosince nejprve od 11 a poté od 15 hodin. Více o muzikálu čtěte zde.

Jdeme na to…

Soutěžní otázka bude opět vázaná k našim článkům (pozorní a pravidelní čtenáři nebudou mít žádný problém): Víte, kolik let je medvědím samcům v chomutovském zooparku?

Přejeme vám hodně štěstí

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×