Zprávy

Kino soutěž: Tentokrát hrajeme o lupeny na Toma Hankse

Reklama

Jirkov – Máme tady středu, to znamená čas, vyhlásit dnes již tradiční (je to potřetí, tak už snad ano) soutěž o víkendové lístky do kina. Vybrali jsme pro vás dobrodružnou lahůdku s Tomem Hanksem v hlavní roli, vypravte se v sobotu do Jirkova na Kapitána Phillipse.

Hrajeme do pátečních 12 hodin

Pravidla soutěže zůstávají stále stejná, pro „nováčky" ale zopakujeme. Je potřeba, aby účastník byl fanoušek našich stránek, musí být správně zodpovězená soutěžní otázka a odpověď je potřeba zaslat na naší adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Z došlých mailů bude následně náhodně vybrán výherce, který od nás obdrží dvojici lístků. Uzávěrka soutěže bude v pátek, 22. listopadu ve 12 hodin přesně. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo, na kterém vás budeme moci v případě výhry kontaktovat. Výsledky budou posléze uveřejněné na našich FB stránkách.

Kapitán Phillips: Dva lístky, jedna výhra

Lístky, které pro vás máme, jsou na sobotní podvečerní představení v jirkovském kině, začátek projekce bude v 17.30 hodin.  Soutěžní otázka bude vázaná k našim článkům, v nichž také najdete správnou odpověď: Víte, kolik porcí polévek (přesně) vydal loňskou zimu chomutovský magistrát bezdomovcům?

O filmu

Kapitán Philips je komplexní studií přepadení americké nákladní lodi Maersk Alabama somálskými piráty, ke kterému došlo v roce 2009. Režisér Paul Greengrass nám v něm svým unikátním pohledem nabízí kombinaci napínavého thrilleru a pohled na širokou škálu důsledků globalizace. Film se zaměřuje na vztah mezi velícím důstojníkem Alabamy, kapitánem Richardem Phillipsem (dvojnásobný držitel Oscara Tom Hanks), a kapitána somálských pirátů Museho (Barkhad Abdi), který ho unese jako rukojmí. Phillips a Muse proti sobě čelí v okamžiku, kdy Muse se svou posádkou zamíří na Phillipsovu neozbrojenou loď. V souboji vůle a odhodlání, který následuje 230 km od somálského pobřeží, jsou oba muži vydáni na milost osudu, který je zcela mimo jejich kontrolu.(Falcon)

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×