Zprávy

V Chomutově byl nalezen zastřelený muž. Jde o Romana Housku, přítele exhejtmanky?

Reklama

Chomutovsko - Krajská mordparta právě vyšetřuje násilný trestný čin v Chomutově. Podle policejní mluvčí Jany Matonohové je obětí muž, nic bližšího zatím policie zveřejnit nemůže. Informaci jako první přinesl zpravodajský portál Novinky.cz s tím, že zavražděným je Roman Houska, partner exhejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové.

Toto tvrzení ale policisté zatím nechtějí potvrdit. Tělo jednapadesátiletého mrtvého muže bylo asi před hodinou nalezeno u vily v chomutovské ulici Kamenný vrch. Muž měl být podle dostupných informací zastřelený, na místo se nyní sjíždějí kriminalisté doslova z celé republiky.

Na uvedené adrese žije exhejtmanka Jana Vaňhová se svým přítelem Romanem Houskou. Bývalá hejtmanka Ústeckého kraje za ČSSD Vaňhová se večer na dotaz Práva k tragické události odmítla vyjádřit.

Roman Houska je vlivný kontroverzní sociální demokrat, který proslul mnoha politickými i společenskými skandály.

Ohledně vraždy v Chomutově zjišťujeme další podrobnosti. Krajská policejní mluvčí Jana Matonohová redakci e-chomutovsko.cz podotkla, že dozorující státní zástupce nebude zatím do zítřejšího rána žádné bližší informace poskytovat. 

Nyní aktuálně čtěte zde.

 

 

 

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×