Zprávy

Soutěž: Hrajeme o lístky na koncert a do kina, čeká vás Brutus a Thor

Reklama

Chomutov / Kadaň – Týden se s týdnem sešel a máme tady další, v pořadí druhou a třetí soutěž. Tentokrát jsme pro vás připravili vstupenky na bigbítovou lahůdku v podání kapely Brutus a filmový zážitek ve 3D stylu, Thor: Temný svět.

Hrajeme do pátečních 12 hodin

Pravidla soutěže jsou opět prostá a jednoduchá. Stejně jako minulý týden platí, že účastník musí být fanouškem našich stránek, musí být správně zodpovězená soutěžní otázka a odpověď je potřeba zaslat na naší adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Z došlých mailů budou následně vybráni výherci, kteří od nás obdrží lupeny na vybrané akce. Uzávěrka soutěže bude v pátek, 8. listopadu ve 12 hodin přesně. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo, na kterém vás budeme moci v případě výhry kontaktovat. Výsledky budou posléze uveřejněné na našich FB stránkách.

Brutus: Dva lístky, dva výherci

Na páteční koncert bigbítové kapely Brutus, který se uskuteční v chomutovském Městském divadle, pro vás máme připravené dva lístky (tzn. dva výherci). Více o koncertu čtěte zde. Soutěžní otázka: Brutus čeká náročný koncertní víkend. Kde budou hrát v sobotu 9. listopadu?

Thor: Dva lístky, jedna výhra

Zvolili jste raději kino? Lístky, které pro vás máme, jsou na sobotní večerní představení v kadaňském kině Hvězda, od 20 hodin můžete vyrazit na marvelovský počin Thor: Temný svět 3D. I tentokrát nabízíme dvojici vstupenek, v tomto případě ale výhru bere pouze jeden z vás. Vždyť kdo by chtěl chodit sám do kina... Soutěžní otázka: Výhra o kinolístky bude tentokrát vázaná k našim článkům. Víte, kolik autobusů vybavil chomutovský dopravní podnik internetovým připojením wifi?

Přejeme vám hodně štěstí

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×